Wpis z mikrobloga

nie moge czasami wytrzymac w tej grze... lubie grac w ten tryb "jeden za wszystkich" ale postacie jakie ludzie wybieraja mnie po prostu #!$%@?.

gosciu pickuje postac ktora zagral moze kilka razy w zyciu, postac #!$%@? mechanicznie typu katarina,azir, zed, aphelios.
nie wiem dlaczego niektorzy biora ta sama postac chociaz tak samo jak prowodyr #!$%@? nia grali, no ale #!$%@? przeciez zed czy inny aphelios wymiata na soloq....

pozniej zdziwienie w grze, #!$%@?, obrazanie, feedowanie, afk i poddanie meczu bo #!$%@? nikt nie potrafi tym grac, nie ma nawet jednej postaci ktora by chociaz troszko probowala prowadzic zespol do zwyciestwa.

ehhh noz mi sie w kieszeni sam otwiera na takie cos i w myslalch rzucam klatwe aby temu co to wybral spalil sie komputer.
#leagueoflegends
  • 9
@dramatdramatyczny: ja nawet rozumiem o co Ci chodzi bo sam mam nerwa czasami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale nie szukaj tutaj logiki to gra dla dzieciaczków turbo #!$%@? i niezbalansowana, ktoś sobie wchodzi i testuje postać lub po prostu jest turbo głupi/sprawia mu fun robienie Ci gnoju :) graj swoje i lej na to
nie wiem dlaczego niektorzy biora ta sama postac chociaz tak samo jak prowodyr #!$%@? nia grali, no ale #!$%@? przeciez zed czy inny aphelios wymiata na soloq....


@dramatdramatyczny: imo powinna byc blokada pickowania tych samych postaci aby premady nie mogly nic zrobic. W ostatecznosci sprawic ze mozna dac pusty glos (kiedy ktos juz cos wybral). Niejako zwiekszajac szanse na danego czempa:
1 - 100%
2 - 50%
3 - 33%
4
@Kefaveli: tryb for fun wiec rajot moze miec #!$%@? w jego balans, bo przeciez 90% graczy tego tybu to ludzie gorsi niz boty xD tez kiedys lubilem grac ARAM ale z nowymi runkami (i teraz itemkami i ogólnie z oslabieniem wież, dodaniem za duzo dmg, cdr, itd) ten tryb to kompletne gówno bez balansu. Może rework mapy i zmiana na jakieś 3vs3 czy coś takiego by sprawiła, ze na ARAM można
@Kefaveli: ty sie postaraj bardziej, to ze jestes noobem i sobie skategoryzowales jednego mode jako "for fun" a drugiego "pseudo tryhard" bo ma "ranked" w naziwie czy coś takiego, a później mnie dodałeś na czarno aby nie czytać prawdy to nie oznacza, że nie ma z cb beki.

Niezłe "czarno" ze czytasz moje komentarze xD jak tylko je widzisz xD