Wpis z mikrobloga

@Rejetn: Dziambor jest w sejmie tylko z decyzji Mentzena, fajna wdzięczność Dziambora.
Mentzen miał pierwszeństwo na okręg z którego startował Dziambor, ale Mentzen wolał dać Dziambora do sejmu, bo on wolał sobie biznes rozwijać.

Dziambor - był zdrajcą(za czasów KNP), i jest zdrajcą(teraz). Jednak co zdrajca to zdrajca.
a jeszcze niedawno pamiętam, jak go broniłeś i robiłeś dla niego fikołki xddd ej mati juz nie lubimy dzimbora


@Rejetn: Popularny błąd.
Ja piszę o ludziach, do których mam sympatię i od tego się to zaczyna - prawda.
Ale piszę w sprawach, w których wiem jak jest i piszę po prostu zgodnie z prawdą.
Jak ktoś o coś Dziambora by teraz oskarżył, i bym wiedział że to nieprawda, to bym to
@milymirek: nawet nie czytam xddd robiłeś fikołki twierdząc, że dziambor zapomniał o swojej astmie i dlatego uwazał, że covid będzie niezbyt groźny xddd teraz pewnie dalej robisz fikołki pisząc o "sympatiach", a tak naprawdę zachowujesz się jak 10-latek po ataku na jego idola, to się przestaje robić zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba też pisałeś, że co z tego że był w pis i po, a teraz
teraz pewnie dalej robisz fikołki pisząc o "sympatiach", a tak naprawdę zachowujesz się jak 10-latek po ataku na jego idola, to się przestaje robić zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rejetn: Ech, widzę że przez nieuwagę wdepnąłem w gówno, bo mam już o tobie notatkę "spamer. ciągle pisze że nawet nie czyta".

TLTR; Podałem przykład jak bronię Dziambora po aktualnej zdradzie.
@milymirek: ale tylko ciebie nie czytam, bo zachowujesz sie, jak dzicko robiąc fikołki xd kiedyś Dziambor spoko, ale teraz juz nie, bo ośmielił się napisać do DOKTÓRA MENTZENA xd