Wpis z mikrobloga

Bycie wielkim chłopem to nie tylko same przyjemności - przyrosty, rekordy na siłce, jedzenie, wzbudzanie strachu oraz podziw płci pięknej.

Niestety czasami trzeba zmierzyć się z hejtem ze strony chudych szczurów - ten musiał przez ekranik wyczuć mojego masywnego bicka i musiał zhejtować to że napisałem że mam ochotę zjeść kebaba o 10 rano ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pamiętajcie - nie dajcie się hejtowi sucharów, jedzcie dużo i często, żeby być ogromnym i silnym. Bo dieta to podstawa ()

Niech moc będzie z Wami!

#mikrokoksy
MarianKolasa - Bycie wielkim chłopem to nie tylko same przyjemności - przyrosty, reko...

źródło: comment_1650425643eVFu5OwFQfMTfFDGYkxeWW.jpg

Pobierz
  • 14
@wiewior_s:
No jest jeszcze realne zycie, gdzie ja jako chudy szczur jestem 3x bardziej wysportowany od wszystkich kumpli z silki, co nie moga uprawiac normalnego sportu, bo w pilke nim ten zrobi pol obrotu to go 4 razy przedrybluje xD
@pi73r: I właśnie o to realne życie chodzi. Kwestia priorytetów. Jak masz te 25+ lat, to granie w piłkę z kolegami jest dla frajdy, bo zawodowo i tak nic nie osiągniesz. To że będziesz najlepszy na boisku obchodziło będzie te kilka osób z którymi grasz. A mając super sylwetkę nawet przez głupi halo efect będzie Ci łatwiej w życiu codziennym. Kobietom będziesz się bardziej podobał, a mężczyźni podświadomie będą Cie lepiej
@pp93:
Tzn. moze to tez przez to, ze ze wzgledow zdrowotnych nie moge zbytnio dzwigac zelastwa, ale raz, ze sposrod setek mozliwych aktywnosci sportowych silownia to najnudniejsza rzecz pod sloncem. Dwa, to zeby miec faktycznie taka sylwetke, by to mialo wymierny wplyw (chociaz i tak zarowno mnie jak i sporo ludzi takie podejscie smieszy) na to jak jestes postrzegany to juz wymaga kazdego poswiecenia sie i silowni i diecie. Ja akurat
@pi73r: Generalnie mi chodziło po prostu o kwestie "przydatności" w życiu codziennym. Wspomniany halo efect tyczy się całości i dobra twarz + dobra sylwetka > dobra twarz. Ty jako korzystanie z życia wymieniłeś kontakty damsko męskie. Mi chodziło o całokształt życia, obejmujący między innymi kwestie wspomniane przez Ciebie, ale również pracę, prowadzenie negocjacji czy biznesu.
Co do tego czy jest nudna czy nie, to już kwestia indywidualna, niektórzy lubią rywalizować z