Wpis z mikrobloga

Kuźwa... miałem 4 dni wolnego... powiedziałem sobie że będę robić pozytywne, kreatywne rzeczy a znów opierdzielałem się i znów zacząłem grać w lola... Jak to jest: gdy patrzę na innych twórców, najprawdopodobniej oni robią to co kochają i mają z tego zysk, a jak ja chcę coś kreatywnego zrobić to zaraz czuję zniechęcenie i zamieniam się w typowego kunktatora... a może po prostu wmawiam sobie że jestem coś wart a tak na prawdę gówno jestem wart?... ( ͡° ʖ̯ ͡°) ()
#przegryw ##!$%@? #smutek
  • 6
@Akinori456: Grałem w to gówno przez około 8 lat. Obecnie od 2 nie gram i nie powiem, że kusi jednak szkoda zdrowia psychicznego na tę grę. Trzeba poświęcić masę czasu na wbicie solidnej rangi (szczególnie jak się jest mało bystrym) przez co człowiek się tylko #!$%@? i jest to mało prawdopodobne jeśli się pracuję.
@Drago380: No to gówno jest mega wciągające. Mówię sobie: a dawno nie grałem zainstaluje ale nie będę zbyt długo nad tym siedział... A tu gdy wstaje ranek zaraz siadam na kompa, gram w to gówno, dobrze nie zrobię salta a tu wieczór się zbliża... no ch0j człowieka strzela jak takie gówniane gry zabierają człowiekowi czas i życie...