Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kuba1005: jak nasze społeczeństwo zacznie się ladnie stratyfikować no to kto zarabiający, rozgarnięty i rozsądny zechce taka pannę. O chyba że jakis psychopata który będzie ja traktował jak przedmiot..
  • Odpowiedz
@Kuba1005: masz zajebiste auto i startujesz do d--y, która nie potrafi gramatyczne ułożyć zdania w języku polskim. To jest dopiero przegryw na maxa. Do tego jeszcze ulana świnia.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy jest się czym chwalić, tym bardziej ze dużo ostatnio cyganów, których mijałem było niskiego wzrostu i jeździli takimi furami, mam nadzieje, ze dostała chociaż wróżby w gratisie
  • Odpowiedz
@MatiKosa: Tak szczerze. To najśmieszniejsze w tym wszystkim są dwie rzeczy a) Typ wyśmiewa się z Passata chociaż Volkswagen do pewnego momentu jest dokładnie tym samym co Audi tylko, że tańszym, ale widać stara zasada iż cztery zera na masce i piąte za kierownicą się potwierdza ( ͡° ͜ʖ ͡°) b) Teraz te wszystkie AMG i S-Line to podstawowe auta są tak naprawdę XD Bo większość
  • Odpowiedz
@darandol: Może trochę więcej, żeby te emblematy jako tako wyglądały, ale konkluzja dalej ta sama - te tępe pustaki patrzą na jakieś literki i nie rozumieją co za nimi stoi, jaka idea, jaka filozofia. Miałem okazję jechać (jako pasażer) E39 M5, E46 M3, E92 M3, RS może nie ale grubo porobionymi S już tak i CLK55 AMG - i uwierz mi, tam nie potrzebujesz mieć ton tych literek, tam już
  • Odpowiedz