Wpis z mikrobloga

Typowy Facet z niedoborem #!$%@?
Cieszy się, że pozbawił kobietę środków do życia w święta i jeszcze chwali się tym.
A wykopki jeszcze mu przyklaskują, zresztą w sumie czemu ja się dziwię, raz są tak raz tak
z tego co sam pisał to kobieta miała załamanie nerwowe a ten jeszcze bardziej ją ciśnie i dręczy, nie wiem kim trzeba być
chodziło tylko o 1 300 zł które mógł puścić płazem z uwagi na jej trudną sytuację (została sama, w marnej pracy, syn odebrany przez wredne sądy)
Czy ty pomyślałeś, choć przez chwilę, że ona może sobie coś zrobić ? chcesz się bawić jak dziecko w piaskownicy kto komu bardziej na złość zrobi, człowieku zastanów się nad sobą, naprawdę.
Nie wiem , nie pomyślałeś by z nią porozmawiać? pomóc jej stanąć na nogi ? musisz być takim mściwym chamem
Przemyśl to sobie
#pieklomezczyzn #pieklokobiet #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz harold97 - Typowy Facet z niedoborem #!$%@? 
Cieszy się, że pozbawił kobietę środków...
źródło: comment_1650388063JpIianf660qNCVjvBn4jZV.jpg
  • 62
Nie wiem , nie pomyślałeś by z nią porozmawiać? pomóc jej stanąć na nogi ? musisz być takim mściwym chamem


@harold97: ale gdyby babie plan by wyszedł i by swojego męża wyruchała na dom, kasę i jeszcze #!$%@?ła w alimenty to byś napisał "jesteś facet miej jaja, takie życie". Tak ode mnie chłop ogarnął pięknie, a jego byłej żonie #!$%@? na czoło, over.
@harold97 tu nie chodzi o samego komornika tylko o te pretensje i sprawiedliwość.
Wcale się nie cieszę że akurat na święta zajęto jej konto , nawet ubolewam bo każdego szkoda a poza tym matka mojego dziecka zawsze zasługuje na szacunek tylko w tej całej opowieści jest ale.
To ale to brak szacunku przez lata do mnie a przedewszystkim do dziecka. nie masz pojęcia ile razy nie zobaczyłem dziecka pomimo wyroków ,nakazów. Nie
Pobierz sieczkobrzeczek - @harold97 tu nie chodzi o samego komornika tylko o te pretensje i s...
źródło: comment_1650395200E5w9jHn3DGp0ibY2vgsvoF.jpg
@hansschrodinger wszystkie leki nie są refundowane. Jedno opakowanie jednego z leków kosztuje 160 złotych a to tylko jeden z 4.
Wizyty także prywatnie dla przykładu psychiatra dziecięcy najbliższy termin 7 miesięcy , neurolog 16 miesięcy . Przy takich terminach na kasę mogło już by być za późno. .