Wpis z mikrobloga

Typowy Facet z niedoborem #!$%@?
Cieszy się, że pozbawił kobietę środków do życia w święta i jeszcze chwali się tym.
A wykopki jeszcze mu przyklaskują, zresztą w sumie czemu ja się dziwię, raz są tak raz tak
z tego co sam pisał to kobieta miała załamanie nerwowe a ten jeszcze bardziej ją ciśnie i dręczy, nie wiem kim trzeba być
chodziło tylko o 1 300 zł które mógł puścić płazem z uwagi na jej trudną sytuację (została sama, w marnej pracy, syn odebrany przez wredne sądy)
Czy ty pomyślałeś, choć przez chwilę, że ona może sobie coś zrobić ? chcesz się bawić jak dziecko w piaskownicy kto komu bardziej na złość zrobi, człowieku zastanów się nad sobą, naprawdę.
Nie wiem , nie pomyślałeś by z nią porozmawiać? pomóc jej stanąć na nogi ? musisz być takim mściwym chamem
Przemyśl to sobie
#pieklomezczyzn #pieklokobiet #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
harold97 - Typowy Facet z niedoborem #!$%@? 
Cieszy się, że pozbawił kobietę środków...

źródło: comment_1650388063JpIianf660qNCVjvBn4jZV.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@harold97: Jesli to nie pasta ani bait to zaczynam przywracac sobie wiare w sady w tym kraju.

Powoli bo powoli (jedna jaskolka wiosny nie czyni) ale zawsze to w dobra strone.
  • Odpowiedz
@harold97: W tej Szwecji w której 30% osadzonych nie ma obywatelstwa Szwedzkiego? 60% byłych więźniów w Polsce popełnia kolejne przestępstwo, 20% w tym samym roku po wyjściu. Idź pan poczytaj trochę.
  • Odpowiedz
@harold97: żałosny spermiarz pierdzioszek jesteś. Cipsko nie płaciło to normalnie wszedł komornik. Myślisz sobie, że alimentów nie trzeba płacić?
Poza tym komornik nie zabiera podstawowych środków potrzebnych do życia.
  • Odpowiedz
@harold97: I myślisz że te 30% nygga 100% nie popełni przestępstwa? XD Mam Ci doliczyć jeszcze Szwedów? XD Nie chciałem cię jeszcze bardziej orać, ale widzę że myślenie boli.
  • Odpowiedz