Wpis z mikrobloga

@ufix: To są mistrzowie optymalizacji. Zdaje się, że każdy wolnostojący salon jest postawiony dokładnie według tego samego projektu, jak widać włącznie z szyldem, bo tutaj widać prefabrykaty w najlepszym wydaniu - dwa salony obok siebie de facto, xD
  • Odpowiedz
@ufix: ten sklep jest ohydny estetycznie, ale dramatycznie uczciwy w tym, co oferuje. Patrząc na nazwę i wygląd salonu od razu wiesz, że znajdziesz tam meble z początku lat 2000 w przystępnej cenie. Jak widać wstrzelił się idealnie w grupę docelową, skoro jest tego pełno w całej Polsce.
  • Odpowiedz
@rysownik: obok jest jest black red white, ikea, nawet jula i jakiś inny, wiec konkurencje maja dużą a bodzio ma meble przedpotopowe, dziwne, ze w ogole jeszcze sa na rynku
  • Odpowiedz
@ufix: W życiu nie widziałem w tych salonach ani jednego klienta. Czy znacie kogokolwiek kto kupił tam jakieś meble? Ja nie, pytałem po znajomych i też nikt nie kojarzy XD.
  • Odpowiedz
znajdziesz tam meble z początku lat 2000


@onionspirit: Oni są od zawsze 30 lat do tyłu.

Pamiętam jak 25 lat temu rodzice też się śmiali z tego sklepu wskazując że tam się kupuje same barachło.
Niedawno szukałem prostego regału i pomijając design różnicy do np. ikei nie widziałem, to i to gnioty nie wzbudzające zaufania = za darmo bym nie chciał, chociaż IKEA przynajmniej z daleka przypomina
  • Odpowiedz
Czy znacie kogokolwiek kto kupił tam jakieś meble?


@igik1234: kupiłem łóżko ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nawet jest wygodne. Przywieźli mi go Lublinem xD
  • Odpowiedz