Wpis z mikrobloga

@Kempes: Nie rozumiem jednej rzeczy. Taki Alex Jones nie powinien nikomu przeszkadzać swoimi działaniami.
Pytanie tylko, dlaczego ktoś to chce oglądać nieironicznie? Gdyby nie audiencja to by to umarło śmiercią naturalną.
Ponadto, jeśli on przestanie nadawać, to natychmiast próżnię wypełnią inni.
@Kempes: Alex Jones, tworca legendarnego contentu, zwolennik wolnosci slowa, wole go niz pseudolibkow totalitarnych, ktorzy niszcza internet.

Dokuczanje ludziom, ktorzy wyjasniali zarowno republikanow jak i demokratow, to juz zupelnie ponizej poziomu.
@Kempes: no to niech ponosi, jak powiedzial wedlug kogos nieprawde na czyjs temat i ktos pozywa go za to, kto powiedzial, ze jestem przeciwny temu zeby sie sadowali?

Ja jestem przeciwnikiem zabierania wolnosci slowa i niszczenia internetu czego zwolennikami sa Obama czy np Macron chcacy zabrac anonimowosc w internecie. Jestem tez przeciwnikiem podwójnych standardow platform ktore z jednej strony pozwalaja na istnienie kont chinskich, iranskich i ruskich rezimow, ktore groza wojna
@oligopol Ja się cieszę z upadku na swój ryj każdego szura, który wciska berdnie na poziomie Reptilian.
A czemu nikt tych "PSEUDOLIBKÓW" nienpozywa, nie walczy w sądzie z ich pomówieniami? No DLACZEGO?! Ty mówisz o wolności słowa, a jednocześnie chcesz cancelować "PSEUDOLIBKÓW" bez żadnego procesu... no prawdziwy Konfederosjanin ( )
A z tolerancją to jest tak:
źródło: comment_1650368665yD5DizcdE8TYGY7tJY9anu.jpg