Wpis z mikrobloga

@Sejmita: taki wasz obraz przegrywy. Chada stać by zasponsorować. Pieniądze to dla niego tylko papierki z obrazkami. Wy myślicie jak kupić kobiecie zapiekankę z Coca-Colą i marzy wam się, że potem rzuci się wam naga w ramiona wspominając rano najwspanialszy seks na świecie. Ale to tylko w waszej wyobraźni. Prawda jest taka, że nie stać was na taką kobietę. Taką która lubi dobrze zjeść i nie marnuje jedzenia a po otarciu
CipakKrulRzycia - @Sejmita: taki wasz obraz przegrywy. Chada stać by zasponsorować. P...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Sejmita: 10 lat po ślubie ... przewalone musi być życie na dłuższą metę z taką lochą, później może być tylko gorzej. Ja z żoną nawet nie mam wspólnego konta i nawet nam to do głowy nie przyszło. Kiedyś powiedziała przy znajomych, a po co żebym wiedział ile pieniędzy wydaje na ....
  • Odpowiedz
@Sejmita: Tak... a o co chodzi?

Mi kiedyś ni-z-tego-ni-z-owego, kobieta, którą uważałem za przyjaciółkę napisała otwartym tekstem: "jeśli mamy zacząć ze sobą sypiać musisz mnie utrzymywać". Inna "skoro mamy ze sobą być, przepisz na mnie mieszkanie żebym ja też coś z tego miała".
  • Odpowiedz
@Sejmita: co za babsztyl. Pamiętam że jak zdarzało mi się wyjść na randkę z tindera to zawsze brałam na tyle gotówki żeby mieć pewność, że będę w stanie za siebie zapłacić. Jak facet chciał - fajnie, miły gest nie obrażałam się, w końcu jedzenie za free. Ale wychodziłam z założenia, że zapłacę za siebie.
  • Odpowiedz