Wpis z mikrobloga

@Wuja_Patryk: a wiec tak, jeżeli chodzi o bilbordy, może tam być też randomowa modelka/model. Topka Spotify hmm mówiłem że może słuchać "swojej muzyki", topka czasu yt to jest rąk więc realnie większość ludzi ja unika IMHO, Behemot to zespół ty pewnie znasz Adama Darskiego nie cały zespół(mogę się mylic) ale widzę po ostatnim zdaniu ze dupa cie boli i w sumie to nie chcesz rozmawiac tylko "zesrałeś sie" wiec tyle ode
@Vertesio: uwielbiam tych żałosnych katoli - no Wielki Piątek, czyli "dzień zadumy nad Męką Chrystusa, skupienia, powagi, wzmożonej pobożności i gorliwych praktyk religijnych" - czyli warto byłoby odstawić internet i się pomodlić jak przykazano. Oczywiście co robią katole? Zamiast obchodzić Wielki Piątek to siedzi w internecie i pisze te swoje dyrdymały, wielki wierzący polak-katolik, że jak ona śmie płytę wydać, w ten ARCYważny dzień, ale to #!$%@? - czas na szkalowanie
@Frygus96: Przypominam, że katolocy to taka grupa społeczna, której kapłani gwałcą małe dzieci, następnie ich przełozeni to tuszują, a większej reszcie tek społeczności to nie przeszkadza, bo nie protestują. Ba więcej katolików protestuję przeciwko filmom na podstawie prawdziwych wydarzeń, czy przeciwko bozi na tle tęczy niż przeciwko pedofili w ich szeregach. Taka to grupa społeczna.
@SkonczPitolic: ale wiesz tęczusiu że osoby lgbt i trans mają większy wskaźnik pedofilii niż osoby heteroseksualne? czy tego ci nie powiedzieli na skłocie, jakąś takich głupot nie piszesz o lgbt ¯\_(ツ)_/¯
JAK TO MOZESZ CZEGOS NIE WIEDZIEĆ, SPRAWDZ SE W NECIE.


@kamil1230: Problem polega na tym ze ja wpisalem w googla. Wyskoczylo mi e wydaje plyte i tyle. Poswiecilem jeszcze troche czasu zeby zobaczyc jakie mogly byc jej poprzednie utwory ale to bylo widocznie za malo czasu a wiecej nie chcialo mi sie poswiecic.

Żyjesz w jaskini czy mieszkasz w piwnicy na jakimś #!$%@?, że dopiero dzisiaj dowiedziałeś się kim jest Sanah?
@gorzki99: pewnie kojarzysz "szampana" albo "kolońską i szlugi" bo to chyba jej najpopularniejsze kawałki,więcej tytułów ci w sumie nie podam bo mimo że słuchałem obie plyty dla mnie te kawałki są bardzo do siebie podobne no i delikatnie mówiąc dla mnie słabe. A co do znania popularnych i powszechnie lubianych rzeczy sam sobie założyłem ze nadrobię dużo "klasyków" muzyki i filmu ale realnie nadrobienie tego to niemożliwe zadanie.
pewnie kojarzysz "szampana" albo "kolońską i szlugi"


@kamil1230: O. no kojarze (po wygooglaniu sie okazalo ze kojarze:P). Rzeczywiscie leci to w radio do porzygu. Nie ze jakos mega straszne ale codziennie po kilka razy to potrafi byc meczace.

Niemniej pomimo ze nie raz i nie dwa w radio to slyszalem to nigdy nie slyszalem jak podawali kto to spiewa.

Ale dzieki za wyjasnienia. Teraz przynajmniej wiem o kim mowa.
@Frygus96: Nie no serio, co to ma wspólnego z tym że:


Przypominam, że katolocy to taka grupa społeczna, której kapłani gwałcą małe dzieci, następnie ich przełozeni to tuszują, a większej reszcie tek społeczności to nie przeszkadza, bo nie protestują. Ba więcej katolików protestuję przeciwko filmom na podstawie prawdziwych wydarzeń, czy przeciwko bozi na tle tęczy niż przeciwko pedofili w ich szeregach. Taka to grupa społeczna.