Wpis z mikrobloga

@mexxl: az z ciekawosci pogooglalem kto to bo nie ma pojecia. I dowiedzialem sie tylko ze wydala jakas nowa plyte.

Jesli jakies stare kawalki grali w radio to na pewno jais musialem slyszec bo w robocie radio leci 8h.
No coz-musi byc wyjatowo dobra skoro albo jej nie gaja albo zadna piosenka nie utkwila mi w pamieci na tyle zeby wiedziec kto ja spiewa :P
  • Odpowiedz
@Vertesio: oezu, serio dajesz sie nabrać na takie tanie chwyty marketingowe? jeszcze kilka osob to przeklei w różne zakątki netu, onecik w koncu walnie artykulik o oburzonych katolach, piosenkarka zabierze głos, ... i tak to sie kręci
  • Odpowiedz
  • 105
@gorzki99 ja #!$%@? jacy wy jesteście COOL . wow normalnie mi się chce rzygać jak pod każdym wpisem o celebrycie w Polsce musicie jebnac te wypociny że A Ja NiE wiEm Kto tO mmm im so individual xD
  • Odpowiedz
ja #!$%@? jacy wy jesteście COOL . wow normalnie mi się chce rzygać jak pod każdym wpisem o celebrycie w Polsce musicie jebnac te wypociny że A Ja NiE wiEm Kto tO mmm im so individual


@cl_master: to #!$%@? se jeszcze sete - moze ci sie uda porzygac wtedy. (a jak nie to kolejne trzy)

Jest jakas gownoburza a ja nie w temacie. No to pytam.
I oskarki oburzone ze
  • Odpowiedz
@Vertesio: W Wielki Piątek takie rzeczy?! A na co to komu?! Kto to słyszał wydać płytę w WIELKI PIONTEK! Toż to nie podobne wcale nie podobne! Modlić się #!$%@?, a nie tu jakieś farmazony i kocopoły #!$%@? bezbożne śmiecie. Jezus RULES, ALLELUJA!
  • Odpowiedz
@Vertesio: No ładnie... młodzieżowa artystka dołączyła się do szkalowania wiary naszych ojców (,). Prześladowania nie ustają, mam nadzieję, że pan minister Ziobro dopisze do ustawy zakaz wydawania płyt w święta...
  • Odpowiedz
O co dokładnie zapytałeś w pierwszym wpisie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@jestem_wrr: Kto to jest ta cala sanah?

az z ciekawosci pogooglalem kto to bo nie ma pojecia. I dowiedzialem sie tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@gorzki99: ty obudziłeś się ze śpiączki po 20 latach? Żyjesz w jaskini czy mieszkasz w piwnicy na jakimś #!$%@?, że dopiero dzisiaj dowiedziałeś się kim jest Sanah?
  • Odpowiedz
@Wuja_Patryk: może się po prostu nie interesuje "muzyką" albo nie siedzi w tym co najnowsze i słucha swojego ulubionego gatunku/dekady muzyki. Jak mnie #!$%@?ą takie JAK TO MOZESZ CZEGOS NIE WIEDZIEĆ, SPRAWDZ SE W NECIE. Można też poprostu spytać jak człowiek i tyle. A Sanah moim zdaniem jest słaba. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kamil1230: chłopie. Rozumiem nie znać twórczości, ale nie wiedzieć kim jest? Jej twarz jest w co drugim mieście na plakatach, topka na polskim Spotify, non stop ląduje na karcie na czasie YT. Ja nie znam twórczości Behemotha, ale do #!$%@? nędzy nie jestem ignorantem i wiem kto to jest! I o twoje zdanie nikt nie pytał
  • Odpowiedz