Wpis z mikrobloga

Tak widzę co tu się dzieję i jaką ludzie robią #!$%@? tajemnice z tych wszystkich sposobów, numerów to mi się rzygać chce, jakby mieli przez to stracić majątek. Rozumiem nie podawać tu na tagu, ale na priv robić podchody jak dzieci z zielonek to trzeba być #!$%@? []
#shopee
  • 25
  • Odpowiedz
@Proceentex3: szefie, ale z czym dokladnie masz problem? Procedura shopee jest prosta - kupujac z nieuzywanej wczesniej przegladarki lub telefonu + nr tel. dokonujesz zakupu. Jezeli wczesniej uzywales dana przegladarke to czyscisz wszystkie ciasteczka, a jezeli dalej nie przechodzi to wrzucasz nowy system na virtualbox'a, tam odpalasz przegladarke przy uzyciu VPN i adresu, ktorego nikt wczesiej nie uzywal i musi przejsc. Tak samo nr telefonu nie mogl byc wczesnie juzyty. Ktos
  • Odpowiedz
@mientka_guma: źle się zrozumieliśmy, nie wymagam żeby ktoś mi tłumaczył jak łamać zabezpieczenia tylko chodzi mi o owiewanie tajemnicą czegoś czego nie trzeba i 3/4 wiadomości na tym tagu to jest pisanie jak złamać właśnie te zabezpieczenia i robienie wielkiej tajemnicy ze stron do kupowania numerów jak ktoś pyta na priv xD
  • Odpowiedz
@mientka_guma: sam nie mam z tym problemu i od ponad pół roku wszystko działa jak trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu napisałem wysryw że chce mi się rzygać jak czytam ten tag i jest cały #!$%@? płaczem o sposoby i numery, zamiast dodać coś pożytecznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Proceentex3: a no to zwracam honor. W sumie z tym lamaniem zabezpieczen to zem #!$%@? xd Najprosciej po prostu kupowac jakies startery po 2-3 zl z br. waznosci i aktywowac na siebie - chyba nawet na shopee jakis szef oferowal. Mozna tez uzywac smspva ale to nie ma gwarancji czy aby nie uzywaja tych samych numerow.
  • Odpowiedz