Wpis z mikrobloga

@giorgioflojdini: to panu Tomkowi chciałbym przekazać, że dziękuję za zablokowanie za to, że zwróciłem uwagę w odpowiedzi do tweeta jakim durnym pomysłem jest powielanie koncepcji programowych w stylu zamrożenie rat kredytu, oraz ogólnie zamrożenie rat kredytu z końca 2021 roku to już w ogóle.

mam nadzieję, że pan Marcin Iwuć przestanie zapraszać pudelka deweloperskiego i przestanie promować za takie akcje. liberalizm i socjalizm w jednym, w zależności czy mam zarobić czy
@ExTc: coś takiego mu odpisałem. ale nie wiem, może za ostro?

mam takie wrażenie, że wchodzimy w absurdy z pomysłami mrożenia rat, dopłat do kredytów. to deweloperzy nigdy nie mogą być na minusie jak podejmują głupie decyzje?

to by sprawiało, że każda branża byłaby zlepkiem niemyślących głupków, którzyby nie ponosili konsekwencji swoich decyzji. weszlibyśmy w skrajną recesję umysłową (zamiast efektownie dysponować budżetem byłby on przepierdzielany bezmyślnie. stal po 12 tys za
Pobierz emeig - @ExTc: coś takiego mu odpisałem. ale nie wiem, może za ostro? 

mam takie w...
źródło: comment_1650094865P2OsWW6p8cJnHRfX7OlwrK.jpg
@emeig: no w sumie dzieje się tak jak napisałeś od lat 70 w USA/zachodzie od końca lat 90 na całym świecie a już w 2008r. byłem przekonany że mamy tego apogeum. Straty są uspołecznione, zyski sprywatyzowane.

Jak iwucia szanowałem, tak po przeczytaniu finansowej fortecy, gdzie po prostu leje wodę a i ciekawe info można by zmieścić na kartce papieru oraz tego typu akcjach gdzie blokuje/usuwa krytykujące wpisy. Mam go za takiego