Wpis z mikrobloga

@RPK74: z mieszanych związków są ładne dzieci to fakt. Mam w rodzinie Polaka z turczynką ożenionego zdecydowanie wypadła lepiej od polki . Turczynka wykształcona umiejąca się zachować. Bardzo ładna. Irlandka też była fajna. Jedna polka przed też była spoko ,
@puchtek: Grubszy portfel to kwestia dyskusyjna, bo to niejednokrotnie są dostawcy Uber Eats czy ludzie wykonujący niskopłatne prace fizyczne pochodzący z krajów stojących gospodarczo dużo gorzej niż Polska.

Czy egzotyka jest taka super fajna to następna wątpliwa kwestia. Do ONS zapewne tak, ale do stałego związku z barierą językową i różnicami kulturowymi?

Z Ukrainkami takich problemów nie ma, szybko zaczynają płynnie mówić po polsku, a i mentalność stosunkowo podobna.

@not_me Mówimy
@RPK74: ja mam z Greczynkami i Hiszpankami , no i jedna Chinka mi się trafila..Ukrainki są w porządku , nie byłem w związku jeszcze z Ukrainka, rok temu 2 mnie podrywały ale nie byłem zainteresowany . Widocznie znam tylko ładne ale to nic dziwnego sam jestem przystojny więc ludzie nieatrakcyjni są dla mnie nieatrakcyjni. Wszystko jest kwestią dyskusyjna może to być dostawcą może to być sąsiad , brak dowodów , jak
@Novick: No a ja piłem do podwójnych standardów dziewczyn w Polsce. Niski Polak be, niski Włoch/Hiszpan/Turek już jest cacy.

@solo_living_yolo Ja miałem Rosjankę z Estonii, ale generalnie część moich znajomych jest w związkach z dziewczynami z różnych krajów, także spoza Europy (min. USA, Kanada, Australia).

Jak wypadają Greczynki i Hiszpanki? W Grecji sporo jest pięknych kobiet z tego co słyszałem.
@RPK74: nie wiem czy to podwójny standard jest raczej biologia i egzotyka , dla nas greczynki turczynki, Rosjanki , a dla Polek Włosi , zresztą mam kuzynkę która ma męża Włocha , pół roku mieszkają w Polsce pół we Włoszech. O greczynkach i Hiszpankach dobrze słyszałeś gorąca krew jest tam wiele pięknych kobiet ,niesamowite typy urody w wieku 20 lat i 33 dobrze się trzyma ich ta uroda , do wyboru
@RPK74: ale ja nie mówię, że musi być i grubszy portfel i egzotyka, tylko rozłącznie. Dostawca Uber Eats ma egzotykę, a typ z pieczarkarnią - grubszy portfel. Poza tym: dla Ciebie egzotyka może nie być ok, ale dla części kobiet jest na tyle istotna, że egzotyczni goście mają zupełnie inną pozycję wyjściową, niż Polak. Związek nie przetrwa próby czasu? Bywa. Ale bez problemu i pajacowania mogli w ten związek wejść, nie
@solo_living_yolo: Z podwójnym standardem piję jedynie do kwestii wzrostu, żeby było jasne. Bo co do Polaków to ma on znaczenie, jeśli to cudzoziemiec to najwyraźniej żadnego.

Jak tam Greczynki postrzegają Polaków? Bo akurat robiłem w jednej firmie za granicą, gdzie związków Polka-Hiszpan było 0, a odwrotnych dość sporo. Do mnie samego nachalnie się jedna kleiła, ale musiałem ją spławić, bo moja ówczesna dziewczyna nie była zadowolona.

@puchtek > Poza tym: dla
@RPK74: niebieskoocy blondyni czują się jak hebanowe książęta. Mamy dodatkowy punkt do skali ruchensztajna. Faceci w sporej części bo nie wszyscy byli gburowaci , greczynki poznałem 1 w Grecji , jedna w Niemczech , i jedna w Polsce. Rozmawia się z nimi zajebiście czuć w tych laskach kulturę ,polki wypadają słabo wręcz prymitywnie , warto nawet gdyby miało to być summer love. A jak jest w przypadku Hiszpanek poznałem tylko jedna
@solo_living_yolo

To prawda co mówią Hiszpanie że upilnować hiszpankę jest trudno?


Prawda. Materiał na żonę to to w większości nie jest (aczkolwiek trafiają się i takie, kumpel już się zaręczył z jedną), ale promiskuityzmem przerastają Polki. Sporo takich, co w wieku 20 lat mają 30-40 i więcej partnerów seksualnych za sobą. Wiele ma mocno lewicowe poglądy (rodzime Julki to nic), co przekłada się na ich styl życia.

Ćpają więcej od Polek, z
@RPK74: no co do seksu to nadal się zastanawiam kto tu kogo wybzykał mają dużo temperamentu i fakt doznania są zdecydowanie mocniejsze. dziewczyna z tego co pamiętam studiowała na 3 roku ratownictwo medyczne co do przebiegu to sam mam taki że kumple się śmieją że stary pasat TDI ze mnie co do wesołości i żartów to się zgodzę , ale czulem że w związku trzeba by uważać. Na plus na pewno