Wpis z mikrobloga

@anoysath: wiem, że to heheszki i mogę wyjść na pana marude, ale jaki facet w pierwszym miejscu pytałby innych gości dlaczego "polajkowali" zdjęcie ich dziewczyny? jakieś zakompleksione incelaki xD? Normalny facet ma zlewke na takie rzeczy, bo zna swoją wartość

  • Odpowiedz
@Fbubepe: nie wyszedłeś na pana marudę, tylko pana ignoranta XD mało o życiu wiesz (co w sumie, lepiej dla Ciebie), zwłaszcza co takie zazdrosne osoby robią. Nie mam bezpośredniego doświadczenia, ale wiem, że nie wszystkie historyjki na messengerze są z generatorów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"trudne" związki, gdzie jedna osoba szantażuje emocjonalnie druga i jest chorobliwie zazdrosna
Sytuacje typu: osoba A jest z osobą B, jest o
  • Odpowiedz
  • 2
@znikam5 generalizujesz jak jasny #!$%@?! Jakie chłopy? Które chłopy? Potrafią? Znaczy się tak na zawołanie? Czy cały czas? Wybrane osobniki, przebadana grupa społeczna, ogólna większość? Idź pan z tym.
  • Odpowiedz
"trudne" związki, gdzie jedna osoba szantażuje emocjonalnie druga i jest chorobliwie zazdrosna

Sytuacje typu: osoba A jest z osobą B, jest o nią zazdrosna, osoba B mieszka z osobą C, osoba C zna się z osobą D, osoba D bywa u osob B i C, więc osoba A nie znajac w ogóle osoby D prosi, żeby osoba D alarmowała, jak osoba B zrobi coś podejrzanego xD

@Kolarzino: Który #!$%@? jest synem
  • Odpowiedz
Normalny facet ma zlewke na takie rzeczy, bo zna swoją wartość


@Fbubepe: może to być shit test, że dziewczyna pokazuje jak chłopaki dają jej polubienia, oraz piszą do niej na pv i trzeba zareagować w takiej sytuacji. Ja miałem z tego bekę i chyba nie zaliczyłem testu.
  • Odpowiedz