Wpis z mikrobloga

@Kempes: wiedzieć a udowadnić to zupełnie inna sprawa Ja tez pisałam o dwóch wybuchach /dawno/ bo były dwa Zresztą to twierdza wszyscy jasnowidzowie na całym swiecie nie tylko w Polsce Dlatego wkurza mnie ten temat bezradnosc jest czasami gorsza niz wiedza
5. Podkomisja nie zapłaciła w całości należnośći za obliczenia w wyskości ok. 85 tys. zł - sprawą tą powinna zająć się NIK - podkomisja przekroczyła limit bezprzetargowy i przeciągała płatność na kolejny rok - i nadal nie dokonała tej zapłaty


@Kempes: Nosz kr*wa mac i jeszcze znowu zrobił kolejny nieuregulowany dług na 85tys. do pokrycia z naszych kieszeni, co za pisowska szmata. Ten typ powinien gnić w więzieniu.
@bn1776: No przecież obliczenia są bardzo proste. Bierzesz czyjś skrypt, puszczasz, jak Ci się nie podobają wyniki to dopasowujesz wartości tak, żeby Ci się podobały. I proszę, gotowe.

Inną sprawą jest kwestia sensowności tych wyników. Papier przyjmie wszystko. Jak napiszesz na kartce, że woda destylowana w temp. 20 stopni C i pod ciśnieniem 1013 hPa jest kruchym ciałem stałym, to świat nie wybuchnie, nie wpadną Ci na chatę jacyś strażnicy zdrowego