Wpis z mikrobloga

Mieszkanie w Krakowie na Prądniku czerwonym 65 m2 kosztuje teraz dokładnie tyle samo co mieszkanie na osiedlu przy parku olimpijskim w dwa razy większym Monachium xD. Mieszkanie w Monachium w okolicy terenów zielonych, największego parku i piękna architektura. Mieszkanie w Krakowie ciasno, smród, bród i betonoza jak w Bangladeszu. Trzymajcie się w tej Polsce a zwłaszcza w Krakowie bo wasze średnie zarobki są dokładnie o połowę mniejsze niż średnie w Monachium xD. Co się #!$%@? w tym kraju to ja nie mam pytań. #nieruchomosci #koalicjadeweloperska #bekazpodludzi
Michael_MD - Mieszkanie w Krakowie na Prądniku czerwonym 65 m2 kosztuje teraz dokładn...

źródło: IMG_0545

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@Michael_MD: Ja poszedłem za radą niektórych wykopków, którzy pisali że nie każdy musi mieszkać w top5, no i widzę że Rzeszów cenami kawalerek niemal dogonił już Dubaj, tylko jeszcze średnie zarobki tak z 3 razy mniejsze xD
  • Odpowiedz
  • 18
@Docent_Jan_Mula: Ucieczka z tego #!$%@?łka to najlepsze co człowiek może dla siebie zrobić więc już dawno stąd wypłynąłem ale weź teraz sprzedaj dom w Polsce. Jak mi rzeczoznawca wycenił dom do sprzedaży to się okazało że w tej okolicy nikogo nie stać na kupno tego a to Polska B xD. Polacy zaraz będą w namiotach chyba mieszkać.
  • Odpowiedz
@Michael_MD: No ale pokaż mi te mieszkania, czy jest ten sam standard itd. Bo niektórzy lubią porównywać gruszki do jabłek. Ostatnio jeden mireczek mi mówił, że mieszkania w Barcelonie są tańsze niż w Krakowie, sprawdziłem i ni ch***, chyba że się patrzy na jakieś rudery w Barcelonie i porównuje z apartamentami w Krk.
  • Odpowiedz
@Michael_MD: jak ktoś w Polsce nie potrafi sobie poradzić z zakupem mieszkania to znaczy ze jest przegrywem i tyle xD

PS. nie trzeba mieć mieszkania na własność, zwłaszcza w wieku 20-paru lat i to jeszcze w dużej aglomeracji
  • Odpowiedz
@Michael_MD: Dziwne, moje mieszkanie na Olympiapark kosztowało ponad 700k euro (60m) a wcale nie jest jakieś luksusowe, czyżbyś po prostu wybrał największe gówno wybudowane w 1958 żeby pasowało do tezy?

Wpisałem lokalizacje parku olimpijskiego i ustawiłem filtr od 45-65 metrów, widzę ceny od 8 nawet do 18 tysięcy euro za metr, może dasz linka do tego mieszkania co znalazłeś? Oto kilka z pierwszej strony:

https://www.immobilienscout24.de/expose/148999279
https://www.immobilienscout24.de/expose/149430506
https://www.immobilienscout24.de/expose/148313623
https://www.immobilienscout24.de/expose/144019236
https://www.immobilienscout24.de/neubau/real-treuhand-immobilien-bayern-gmbh/mein-glockenbach/100197.html
https://www.immobilienscout24.de/neubau/bayerische-hausbau-gmbh-co-kg/wohnen-am-nockherberg-nord/95197.html
  • Odpowiedz