Wpis z mikrobloga

@dplus2: fajnie jakbyś trochę poczytał o merytorycznych sposobach argumentacji. C---a to ma znaczenie czyj raport (dane się obronią) jak nie mogę sobie porównać danych bo ich nie mam, mam przepisywać tabelki z obrazka na youtubie? Serio, czy wymaganie od państwa polskiego powagi to jest za dużo?
  • Odpowiedz
@iAmTS: Nie wiem ile masz lat i jaką miałeś szansę obserwować kulisy powstawania raportu. Podam tylko dwie ciekawostki, bo nie chce mi się udowadaniać, że ziemia nie jest płaska anonowi z internetu.

Komisja Millera i Rosyjska nie stwierdziła śladów materiałów wybuchowych wymieniając jednym tchem pironaboje.
Komisja Macierewicza i ogólnie badacze stwierdzili materiały wybuchowe różnego rodzaju na szczątkach samolotu i ciałach pasażerów.
  • Odpowiedz
@dplus2: na ciałach pasażerów były zwłaszcza na ciałach oficerów boru ,paliwo lotnicze pożar i amunicja na pokładzie. Dokładnie ekspercie pironaboje. Dla ekspertów na wykopie proch strzelniczy to materiały wybuchowe lol , a spłonki to pewnie zapalniki. Pewnie nie dociera że oficerowie boru mieli mały Arsenał na pokładzie.
  • Odpowiedz
@solo_living_yolo: c4 tez mieli na sobie?

"Badano przede wszystkim wrak tupolewa. Bardzo szybko ustalono, że na poszyciach około 30 foteli lotniczych oraz w części skrzydła zwanej śródpłaciem znajdują się liczne ślady trotylu oraz nitrogliceryny stanowiących podstawowe materiały do konstruowania środków wybuchowych. Było ich tak dużo, że jedno z urządzeń uległo zepsuciu. Inne jednak potwierdziły obecność podejrzanych substancji."
  • Odpowiedz
@dplus2: , sprasowany trotyl i nitrogliceryna coraz lepiej , jedno z urządzeń uległo zepsuciu. Wiesz co było błędem, lot był rzeczywiście Natowski ,trzeba było zlecić badanie wraku Amerykanom , zrobili by to fachowo i szybko a gdyby jakiś polityk kucyk podważał ich zdanie np. oskarżał ich o to że zorganizowali zamach . To Amerykanie wysłali by go to politycznej Choroszczy. Szkoda że nikt nie zlecił tego badania Amerykanom przecież to
  • Odpowiedz
@dplus2: Amerykanom do badań można przekazać ,wrak samolotu ,czarne skrzynki i całą dokumentację wraz z z raportami obu komisji śledczych w przypadku dwóch tak skrajnych ekspertyz sprawa katastrofy aż się prosi o arbitraż , a że PIS i PO nie są pępkiem świata i któraś z partii wraz z ich ekspertami beknie karnie to pewne jak amen w pacierzu. Wystarczy że się zmieni politycznie wiatr. Jest to zdecydowanie więcej niż
  • Odpowiedz
@solo_living_yolo: jak jesteś zupełnie oderwany od tematu udowadnia właśnie twoja powyższa wypowiedź. Rosjanie na mocy zgody Tuska a wbrew międzynarodowemu prawu prowadzą dochodzenie i są wyłącznym dysponentem wraku i czarnych skrzynek. Serio, nie chce mi się gadać z zupełnymi anonimowymi ignorantami z neta.

Bez odbioru
  • Odpowiedz
@dplus2: Rosjanie są dysponentami wraku , tym argumentem można podważyć raport obu komisji:) Tusk nie rządzi w Polsce od 10 lat PiS miał 10 lat żeby wystosować notę dyplomatyczna o udział państw NATO w śledztwie tu aż się prosi o pośrednictwo Stanów Zjednoczonych i międzynarodowy arbitraż.
  • Odpowiedz
Pewne jest jedno 88 ważnych osób na pokładzie jednego rządowego samolotu w tym głowa państwa, wybiera się na wycieczkę i obchody upamiętniające masowy mord do kraju gospodarza co mogło pójść nie tak , to pewnie też wina Tuska. Co do porozumień międzynarodowych to te nie są zapisane w kamieniu można je renegocjować. A to że Rosjanie nie wydali wraku to zwykły afront polityczny nie pierwszy i nie ostatni niestety. Zresztą co do
  • Odpowiedz