Wpis z mikrobloga

@Kempes: wiedzieć a udowadnić to zupełnie inna sprawa Ja tez pisałam o dwóch wybuchach /dawno/ bo były dwa Zresztą to twierdza wszyscy jasnowidzowie na całym swiecie nie tylko w Polsce Dlatego wkurza mnie ten temat bezradnosc jest czasami gorsza niz wiedza
  • Odpowiedz
5. Podkomisja nie zapłaciła w całości należnośći za obliczenia w wyskości ok. 85 tys. zł - sprawą tą powinna zająć się NIK - podkomisja przekroczyła limit bezprzetargowy i przeciągała płatność na kolejny rok - i nadal nie dokonała tej zapłaty


@Kempes: Nosz kr*wa mac i jeszcze znowu zrobił kolejny nieuregulowany dług na 85tys. do pokrycia z naszych kieszeni, co za pisowska szmata. Ten typ powinien gnić w więzieniu.
  • Odpowiedz
  • 120
@Kempes aż mi się przypomina prowadzący na studiach, który mówiąc właśnie o GIGO, stwierdził, że jakieś wyniki uzyska nawet małpa, która w zamian za banany może klikać bez sensu w klawiaturę XD
  • Odpowiedz
@bn1776: No przecież obliczenia są bardzo proste. Bierzesz czyjś skrypt, puszczasz, jak Ci się nie podobają wyniki to dopasowujesz wartości tak, żeby Ci się podobały. I proszę, gotowe.

Inną sprawą jest kwestia sensowności tych wyników. Papier przyjmie wszystko. Jak napiszesz na kartce, że woda destylowana w temp. 20 stopni C i pod ciśnieniem 1013 hPa jest kruchym ciałem stałym, to świat nie wybuchnie, nie wpadną Ci na chatę jacyś strażnicy
  • Odpowiedz
  • 47
@To_ja_moze_pozamiatam
Jak to instytucje w pisowskim państwowe, na użytek władzy i dopasować wyniki do tezy XD
Nawet laborki na studiach muszą mieć jakieś podstawy, żeby sprawko zostało przyjęte,

Wcale się nie dziwię, że ktoś nie chciał tego robić, jeśli było wiadomo do czego to zmierza
  • Odpowiedz