Wpis z mikrobloga

Odnośnie imby z najlepszym naturalem z wykopu @Sarza01 @Sarza02 i pewnie za chwile @Sarza03 jak założy nowe konto

https://www.wykop.pl/wpis/64963771/kontynuujac-wczorajsza-sylwetkowa-inbe-z-goracych-/230285903

To chciałem się spytać - czy są tu jacyś faceci co mają po 190+ cm wzrostu, a najlepiej 200+cm i ćwiczą naturalnie? Jaką wagę macie gdy docinacie do okolic 10-12% body fatu?

Bo nasz wykopowy król naturalnej kulturystyki, który jak sam napisał ćwiczy 14 lat i:

od 14 lat wyglądam tak samo


Czyli jak widać ma pojęcie o kulturystyce i wie co robi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Według niego skoro sam ma 84kg przy 188 cm wzrostu na redukcji to jak np: jest sobie facet co ma 200cm wzrostu i schodzi do 10% BF to nie ma szans, żeby ważył z 90kg ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), tylko max 80kg no i w ogóle nie da się mieć 90kg naturalnie będąć dociętym, niezależnie od wzrostu. Gość 230cm wzrostu ćwiczących naturalnie 5 lat z dobrą dietą, planem treningowym, progresem będzie ważył max 80kg i nigdy 90% na dobrej redukcji nie przebije. To prawda?

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport
  • 10
Mam 190 cm, obecnie na redukcji przy 16% bf po porannym klotzu mam 110 na wadze.
Myślę, że dużą rolę odgrywa tu typ budowy, bo np ja jako typowy endomorf z bardzo szeroką ramą(niestety w biodrach też) łatwiej zbierać masę.Inaczej będzie u ekto i mezomorfa
@Saprofit: e tam, łudziłem się, że zrozumie, ale wyparcie u niego zbyt mocne.

Gdyby był na bombie to w ogóle by mnie nie dziwiło takie zachowanie, bo takie odpały się zdarzają. Ale chłop natural i ma gorsze jazdy niż kolesie na olbrzymich dawkach trenu czy deki

Chyba mnie przekonał, że nie warto być naturalem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
@Pozytywny_gosc problemy z poczuciem własnej wartości; ciągłe pisanie o tym co preferują "dziewczyny", większych od siebie nazywa ulańcami - klasyczny brak pewności siebie, ocenia innych, przez to ciągle czuję się oceniany, prowokuje w internecie i szuka poklasku, dziecinada.. ale śmiesznie bylo sobie poczytać bo jakoś mi umknęła ta inba, także dzięki za info