Wpis z mikrobloga

dopóki mamy ujemne stopy procentowe to może właśnie co najwyżej guma w majtach pęknąć, jak ktoś wyżej zauważył.
@ostatniwrankingu: powinienem zapytać czy poprowadzić czy jako uczestnik. Bo jak napisałem, że dostałem ofertę 20k za metr na ursynowie, to przegrywy typu @ButtHurtAlert i inne przegrywy nawet nie zapytały tylko się posrały, że dostałem ofertę kupna. A ja dostałem ofertę sprzedaży XD ale nie wyprowadzam ich z błędu. Niech się w swoim spadkowym nasieniu razem kąpią XD
@Kiedysbedeczerwonka: Lolz, ty nawet nie zrozumiałes mojego prześmiewczego wpisu. Gówno mnie obchodzi czy to była oferta kupna czy sprzedaży, ona prawdopodobnie i tak jest tylko w twojej głowie wywoływana tylko po to by swoje smutne życie chociaż w fantazjach zmienić.
Wiesz czym się różnimy? Tym że ja nie fantazjuje, jak się udzielałem na giełdzie to czy spadek czy wzrost dzieliłem się z tym mirkami, ja się nie wstydzę swojego portfela inwestycyjnego,
@Kiedysbedeczerwonka: A kto cie #!$%@? pyta o zdanie pod każdym postem? #!$%@? sie wszędzie, robisz z siebie eksperta a jakoś nigdy nie dajesz żadnego potwierdzenia że coś tam posiadasz, inwestujesz, cokolwiek xD Równie dobrze mogę ja powiedzieć że haha jesteś pierdoła bo ja to posiadam 10 mieszkań w warszawie, 20 w krakowie i 30 w gdańsku i co ty biedaku se możesz xD na wykopie to se można co chce napisać