Wpis z mikrobloga

@R187 to kółko idiotów nie zdaje sobie sprawy z rozmiarów bicza kręconego na siebie.

aktywne deprawowanie społeczeństwa poprzez szkodliwe ideologię

Zmieni się władza i ktoś dojdzie do wniosku, że wmawianie dzieciom poczucia winy z powodu wymyślonego grzechu deprawuje społeczeństwo i zabronią lekcji religii. I znowu będzie kwik o prześladowaniu biednych katolików.
Pamiętajcie, Konfederacja jest za wolnością i właśnie dlatego jej członkowie chcą obywatelom pewnych rzeczy prawnie zakazać robić

@R187: jesteś akapkiem? xD
@R187: Druga strona chce zakazać Marszu Niepodległości, "mowy nienawiści" w szeroko pojętym znaczeniu włącznie z karaniem za niewłaściwe użycie zaimków, sprzedaży alkoholu w nocy, polowań, wędkarstwa, jedzenia mięsa, samochodów spalinowych, spowiedzi ostatnio też chcieli zakazać. Jeszcze długo by wyliczać i to pomijając pomysły Covidowe jak zamykanie nieszczepionych, lock-downy itp. . Tak, nawet z takimi debilnymi postulatami Bosak dalej jest bardziej wolnościowy niż lewa strona.
Druga strona? To są tylko dwie strony i koniec? No tak średnio bym powiedział.


@R187: No popatrz, a za Covidowym zamordyzmem głosowali jak jeden mąż.
@NicolasLatifi: Ojej, przepraszam, że psuję wam zabawę. Bosak stwierdził, że zakazałby parad równości, więc to prawie nazista, natomiast reszta sceny politycznej pozamykała wszystkich ludzi w domach i ich prześladowała depcząc prawa obywatelskie ale to tylko dla naszej wolności. Nie, to wcale nie jest dychotomia, zamknij oczy i powtarzaj to sobie. Może uwierzysz. A może już po prostu zapomniałeś, pamięć złotej rybki to normalne u polskich wyborców.