Wpis z mikrobloga

wolnym czasie ciśnieniesz w gierki. Serio uważasz, że to jest coś, czym można się chwalić? XD


@omgemil: tak, bo nie przegrał życia jak wy harujący tylko żeby się pokazać że coś robicie xD
  • Odpowiedz
@rozoom: dowartościowywać nie, po prostu zgadzam się z bezdzietnym kolegą, którego jedynym celem w życiu nie jest spłodzenie gówniaka. To, że was to boli, że nie każdy chce płodzić bachora w przeludnionym już i tak świecie, gdzie czasy schodzą na psy, albo że macie gówniaka z wpadki i macie najlepsze lata życia zmarnowane na zajmowanie się bachorem, to nie wiem, nie mój problem xD
  • Odpowiedz
A ja wracam z roboty, biorę prysznic, włączam PS5 i w------e ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żadnych gówniaków


@NPC2137: jak skończysz 17 lat to trochę zmienia się optyka na te rzeczy. Nie serio, mam blisko 30 i widzę że zostaje z tyłu jeśli chodzi o ten aspekt. Raczej niemożliwe żeby to Cię nie dołowało jeśli nie jesteś blisko 26lat i więcej, jaki jesteś lvl? Też wcześniej byłem
  • Odpowiedz
@knur3000: o hui jakie typowo polskie podejście XD jak ktoś robić coś innego niż chlanie browara przed TV to już podjeżdża pod hard try XD. A jak ktoś interesuje się sportem, śmiga ja siłownię i uczy się nowych rzeczy, to też stara się bez sensu i tyra żeby ci coś udowodnić? Ludzie jak ty są dołujący
  • Odpowiedz
@interpenetrate: ziomek o czym Ty gadasz, 29 lvl here, laska jest i ostatnio czego bym teraz chcial to gówniak. W koncu czlowiek wbija lvl ze finansowo sie uklada, robi to co lubi, ale nie, lepiej strzelic se srajacego gowniaka, zeby bylo bardziej "rodzinnie" xD
  • Odpowiedz
@odidada: nie rozumiesz. Według jaśnie oświeconych i p-------------h tatusiów Ty nie masz prawa robić to co lubisz, rozumiesz? Ty masz codziennie robić COŚ ze swoim życiem, kumasz? Masz na rana do wieczora z---------ć, najpierw praca, po pracy kursy, nauka języka, zbawianie świata. Żaden sport, żadne pasje, żadnego czasu dla siebie i na to co lubisz. Jeżeli nie masz kaszojada to masz w swoim życiu robić tylko to, co dziecoroby uważają
  • Odpowiedz
@4MagnuM4: stary ja nawet nie musze z takimi tatuskami gadac, mamy takich sąsiadów pod nami, codziennie klotnie, awantury, typ k---a chodzi sfrustrowany codziennie, wyglada na 5-7 lat starszego ode mnie po czym sie okazalo ze ma 27 xD jego baba nigdzie nie pracuje "mama na pelny etat", no po prostu piekne kurde zycie, w tym czasie ja z rozowa lecimy do czarnogory na tydzien, praca zdalna. wspolczuje gosciowi bo wiem
  • Odpowiedz
  • 5
@omgemil a czemu miałby się nie chwalić? To jego życie jak każde inne. A zajmowanie się ryczącym i srajacym gowniakiem to jakieś chwalebne zajęcie?
  • Odpowiedz