Wpis z mikrobloga

  • 0
@interpenetrate jak ktoś się poryty to się nie dogada z dzieckiem nawet jakby miał 30 lat xd moja kuzynka miała dziecko w wieku 16 lat, a teraz 24 i właśnie jedzie za gachem za granicę a dziecko zostawia wlasnej matce i dziecko jest nawet szczęśliwe z tego powodu xd
  • Odpowiedz
@interpenetrate:

jak skończysz 17 lat to trochę zmienia się optyka na te rzeczy. Nie serio, mam blisko 30 i widzę że zostaje z tyłu jeśli chodzi o ten aspekt. Raczej niemożliwe żeby to Cię nie dołowało jeśli nie jesteś blisko 26lat i więcej, jaki jesteś lvl? Też wcześniej byłem taki cwany z konsolą i w--------m

Mam 30 i mam takie samo podejście jak kolega, pracować ile potrzebne, a po robocie
  • Odpowiedz
jak skończysz 17 lat to trochę zmienia się optyka na te rzeczy. Nie serio, mam blisko 30 i widzę że zostaje z tyłu jeśli chodzi o ten aspekt.


@interpenetrate: Ale durnowaty chłopski rozumek, jestem od ciebie starsza kolego i nic się nie zmienia z wiekiem, żadne to dojrzewanie wypuścić na świat gówniaka i zmarnować całą młodość i najlepsze lata na zmienianie pieluch i wycieranie smarków.
  • Odpowiedz
  • 0
@pianinka pieluchy to jest w lata, a nie cała młodość. A to że tobie się nie zmieniło to nic nie znaczy. Nauka mówi wprost że hormony działają i tyle. Nie możesz tego podważyć. Możesz jedynie zrobić sobie badanie hormonów bo może masz coś nie tak.
  • Odpowiedz
  • 0
@NPC2137 ona żyje według stan? Rozumiem że według twoich standardów, bo posiadając 20 letni samochód jest pewnie bogatsza niż 80 procent ludzi na świecie:)
  • Odpowiedz
A to że tobie się nie zmieniło to nic nie znaczy.


@Mac02: To znaczy, że teza, że ludziom odmienia się jak kończą 17 lat jest fałszywa.

No dawaj te badania, skoro "nauka mówi" i "nie można tego podważyć" to na pewno masz konkretne badania pod ręką, a nie gadasz pierdoły, o których nie masz pojęcia, żeby zabrzmieć mądrze chociaż się nie znasz, hmm?
  • Odpowiedz
  • 0
@pianinka oczywiście że nie jest fałszywa.. boże.. .

Czy uważasz że p-------y nie powodują raka płuc?????? Nie każdy kto pali ma raka, a więc według ciebie nie powodują raka????
  • Odpowiedz
@Mac02: Tak, jeśli musi być uzależniona od chwilówek. Przynajmniej według obrazka z pierwszej wiadomości. No i jeszcze kwestia 'boże jak mi ciężko', trzeba brać siły na zamiary. Ale to już kwestia bardzo indywidualna.
  • Odpowiedz