Wpis z mikrobloga

@Krzysztof_Listonosz: Oczywiście że idę walczyć. Jak każdy wychodzi z założenia że w sumie mnie to nie dotyczy i moge uciekać to orkowie zatrzymają się dopiero na Lizbonie tak jak pisali. Ktoś im musi stawić czoła, jak padnie na nas, to pójdę walczyć :)

Poza Tym, teraz fajnie piszemy, są heheszki, ale wyobraźcie sobie zdjęcia z Kalisza, Lublina, Siedlec, Poznania i innych miast gdzie widać zgwałcone czyjeś siostry, matki, wnuczki. Masowe groby.
@Vian: ja miałem inna akcje mam 40 lat gadałem z ojcem i teściem oni mówią wy młodzi uciekajcie my idziemy walczyć... I wtedy mnie ruszyło że moi starsi będą się prac a ja mam uciekać jak jakiś gejorurek... Wstyd by mi było... Po prostu wiedząc że uciekam a rodzina walczy - młodzi nie zrozumieją bo to w dużej części wygodne pipki ale mój rocznik pamięta jeszcze ciężkie czasy...
@Fromsky: Obawiam się że nie mógłbym sobie potem spojrzeć w lustro. Wystarczy spojrzeć co działo się podczas WW2 w USA, młodzieńcy, którzy nie mogli dostać się do wojska z powodu np choroby popełniali samobójstwa.

Podejrzewam że u nas byłoby podobnie, to czym się teraz kierujemy nie miałoby kompletnie odzwierciedlenia w tym jakie emocje by nam towarzyszyły gdybyśmy widzieli bombardowania Warszawy.
@Fromsky: podziwiam, jako kobieta. Mój niebieski ma takie samo zdanie, co mnie przeraża. Nawet teraz kiedy jestem w 3 miesiącu ciąży jest tego samego zdania, coz wiedziałam co brałam, kocha historię i największa wrażliwość ujawnia się u niego kiedy mowa o Polsce. Zatrważające, u kobiet raczej takich rzeczy się nie uświadczy ale to zrozumiałe. Sama tak mam
Ps. Wy co będziecie uciekać WSTYDZCCIE SIE. Dziadki i ojcowie z babkami będą walczyć o to żebyście mieli do czego wrócić - jak można żyć z taką świadomością - to pokazuje jakimi jesteście ludźmi
Zawsze myślałem, że od razu dam nogę, ale po tym co zobaczyłem na Ukrainie... zostanę. Ruskich trzeba w końcu wyplenić i zreformować.


@dj_icek:

o to to na poczatku chciałem dać nogę ale już mi przeszło


@Fromsky: Mam tak samo. Jak zobaczyłem wolę walki Ukraińcow, to stwierdziłem, że wbrew pierwotnemu planowi, zostaję.

Ale uważam, że każdy kto nie czuje się na siłach, żeby walczyć, powinien mieć możliwość opuszczenia kraju. Bezsensowna śmierć