Wpis z mikrobloga

@zsokiemowocowym: Mam nadzieję że tak będzie, ale bardziej prawdopodobne mi się wydaje że i tak zainstalują tam razem z oligarchami jakiś marionetkowy rząd w przyszłości. Mam nadzieję że się mylę i że ruskie sobie ten głupi ryj rozwalą i będzie z nimi spokój na przynajmniej dwie dekady
@Krzysztof_Listonosz: Nie wiem... zawsze myślałem, że bym uciekał, a jak wydarzało się to na ukrainie to miałem ochotę walczyć.. ale to pewnie było jednorazowe bo pierwszy raz doświadczyło się czegoś takiego. Następnym razem będzie już inaczej, bo to będzie już coś znanego i nie spowoduje silniejszych emocji.
@Nitro_Express: XD może 200 lat temu

naprawdę chichram się w duchu jak widzę neuropków na poligonie a potem w okopach, robiących za mięso armiatnie poszukującego glorii i chwały Naczelnika Narodu którego miesiąc wcześniej szkalowali na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak komuś brakuje wolności to może jechać na Florydę, do NH lub poza Unię Europejską. Tutaj jej w ogóle nie ma. Są natomiast urojenia z jej braku
@Krzysztof_Listonosz jakby kacapy postawili armię pod granicą to ewakuacja do szwabii zanim zacznie się wojna, a póki co cieszę się, że mieszkam w jednym z najbezpieczniejszych miast podczas tego scenariuszu
@Krzysztof_Listonosz:

a gdzie trzecia opcja - naśladuję władzę?

Jakby wojna była do wygrania to rządzący by się nie ruszyli
Jakby maseczki działały to każdy polityk nosiłby ją na ryju od rana do wieczora

Jak politycy wiedzieli, że wojna jest przegrana to #!$%@? do Rumunii

nie mam zamiaru umierać za kraj który i tak upadnie
ale jak jest opcja wygrania to przydałoby się wykorzystać zawieruchę żeby spalić przy okazji zus i urząd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Piszecie że wam wstyd uciekać z kraju. Dobrze że politykom nie jest wstydź codziennie okradać naród na grube miliony( ͡° ͜ʖ ͡°) i pamiętajcie jak wybuchnie apokalipsa zombie to nie koniecznie wy musicie być w grupie "ocalałych". Wyjdziecie wojować z karabinkiem i nie wiecie skąd dostaniecie kulkę albo z drona wylapiecie. Ehhh też kiedyś miałem taką fantazje jak miałem 7 lat.
@Krzysztof_Listonosz: zależy od decyzji niebieskiego. Generalnie w takim wypadku bym chciała walczyć, ale jeżeli on nie będzie chciał, to zrobię wszystko żeby uciekł za granicę razem ze mną. Jego bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze i jeśli on podejmie decyzję, aby zostać i walczyć, to nie zostawię go. W życiu bym sobie nie wybaczyła, gdybym uciekła w bezpieczne miejsce a on by został na pastwę wojny. Jednocześnie też rozumiem kobiety które to