Wpis z mikrobloga

Aktualizacja wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/64124677/czesc-dzisiaj-moja-zone-spotkala-dziwna-akcja-z-se/

Robimy zrzutkę. Wyklarowała się sytuacja o tyle że nie stać mnie na auto a czymś jeździć trzeba. Jeśli się nie uda nazbierać to wyjdzie że na pomoc Ukrainie przeznaczyłem swój samochód. Można zobaczyć notatkę policyjną, która potwierdza sytuację.
Prosiłbym o udostępnianie a każdy kto mnie nazwał #ruskieonuce wpłaca co najmniej 20 zł i udostępnia zrzutkę na swoim profilu na Fejsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://zrzutka.pl/dd9vst

#wojna #ukraina #rosja #niepopularnaopinia #zrzutka #pomagajzwykopem #pomoc #
  • 114
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: dopiero jak ta córka dostała relanium z karetki to się ogarnęła i zaczęła przepraszać. Wcześniej wyleciała z samochodu, coś do mojej żony gadała, wybiegła na ulicę, zatrzymywała samochody itp
  • Odpowiedz
@ziejo: WTF, zdecydowałeś się wziąć kilku uchodźców na chatę za darmo, a nie masz 20k odłożonych na samochód? Albo totalnie nie potrafisz zarządzać swoimi finansami, albo to scam.
  • Odpowiedz
WTF, zdecydowałeś się wziąć kilku uchodźców na chatę za darmo, a nie masz 20k odłożonych na samochód? Albo totalnie nie potrafisz zarządzać swoimi finansami, albo to scam.


@papaj42: Dziwi Cię to? Przecież jednocześnie sporo osób w tym wątku pokazuje, że nie wiedzą jak działa OC. Albo zakładają sens posiadania AC przy nastoletnim samochodzie.

Sam jestem z oszczędnych i nienawidzących długów, ale są przecież ludzie co żyją od kredytu, do kredytu i
  • Odpowiedz
No tak, pomyśl że bierzesz kolegę na jedną noc i przez przypadek podpala ci dom, nie masz 500k odłożonego na dom? Coś tu śmierdzi, pozwalasz ziomkowi przenocować a nie zabezpieczyłes się? ziomek oczywiście ginie. Masa jest zarzutek na odbudowę domu po pożarze.
@papaj42
  • Odpowiedz
Mireczki - sorry ze Wam psuje zabawe, ale zrobcie sobie zblizenie na skan notki od policji - caly tekst rzekomego skanu jest rowniutki jak od linijki - na zbliżeniu widać, że co do piksela.


@hooog: a jaki ma być? Bo chyba nie rozumiem jaki tu jest zarzut xD

@ziejo: masz jakiś spis uszkodzeń albo wycenę naprawy? Tak bardziej z ciekawości, bo sam bym też się tego pozbył i szukał innego.
  • Odpowiedz