Wpis z mikrobloga

Aktualizacja wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/64124677/czesc-dzisiaj-moja-zone-spotkala-dziwna-akcja-z-se/

Robimy zrzutkę. Wyklarowała się sytuacja o tyle że nie stać mnie na auto a czymś jeździć trzeba. Jeśli się nie uda nazbierać to wyjdzie że na pomoc Ukrainie przeznaczyłem swój samochód. Można zobaczyć notatkę policyjną, która potwierdza sytuację.
Prosiłbym o udostępnianie a każdy kto mnie nazwał #ruskieonuce wpłaca co najmniej 20 zł i udostępnia zrzutkę na swoim profilu na Fejsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://zrzutka.pl/dd9vst

#wojna #ukraina #rosja #niepopularnaopinia #zrzutka #pomagajzwykopem #pomoc #
  • 114
  • Odpowiedz
Mireczki - sorry ze Wam psuje zabawe, ale zrobcie sobie zblizenie na skan notki od policji - caly tekst rzekomego skanu jest rowniutki jak od linijki - na zbliżeniu widać, że co do piksela.

Pieczatka u góry też przybita chyba z pomocą ekierki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziejo: To jest jakaś masakra.
Jestem bez pracy aktualnie i niestety nie mam jak pomóc ale może podrzucić to na jakąś grupę dla ukrainców.
W końcu chciałeś im pomagać.

Co one zrobiły po fakcie? Okazały jakąś widoczną skruche? Chciały jakoś naprawić sytuacje?
Przecież@ziejota laska mogła was w nocy zamordować..... bo by sie jej wydawało że jest w burdelu.
Do tego uciekasz przez granice z psychiczną córką i nie kontrolujesz jej leków?
  • Odpowiedz
  • 0
@AlwaysAbroad: żadnymi epitetami OPa nie określiłem. To teraz weź odpowiedzialność czekam aż opowi przelejesz chociaż te 2 dychy.
Będzie potwierdzenie, czy jednak jesteś zwykła szumowina?
  • Odpowiedz
@hooog: zrzutka niepotwierdzona, w artykule ktory jest podlinkowany nie ma nic o okolicznosciach, ponadto piszą ze zdarzenie miało miejsce po 8 a na kwicie z policji jest 7:39, zamazane info o policjancie na zdarzeniu
  • Odpowiedz
„Nasza trójka dzieci doświadczyła wielkiego stresu związanego z napaścią na ich mamę, „

Dzieci jechały wtedy tym autem czy tak jak madka polka pieprzysz?
  • Odpowiedz
@Aeciatko: Jakby twoja mama miała wypadek to byś się nie zestresował będąc dzieckiem nieważne jak poważny by był? I to jeszvze przez jakaś psycholke z Ukrainy ()
  • Odpowiedz
ponadto piszą ze zdarzenie miało miejsce po 8 a na kwicie z policji jest 7:39


@Zerp: też to zauważyłem, ale artykuł dodany był o 8:03, więc nic się tam nie klei czasowo.
  • Odpowiedz
@seraphine: z dupy se ściągnie. Dostaniesz nr telefonu do ubezpieczali w nieistniejącym budynku i szukaj wiatru ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie wiecie jaki jest problem teraz przy kolizji z autem z UKR
  • Odpowiedz
@Aeciatko: Jakby twoja mama miała wypadek to byś się nie zestresował będąc dzieckiem nieważne jak poważny by był? I to jeszvze przez jakaś psycholke z Ukrainy ()


@Natalia-_-: Nie wyobrażam sobie sytuacji ze mówię córce co się tam wydarzyło. Albo kretyn albo bajkopisarz mówi takie rzeczy dzieciom.
  • Odpowiedz
@Aeciatko: no tak, najlepiej dziecko okłamywać. Mama w szpitalu, samochód rozbity, nic się nie stało dziecko, nie interesuj się
Pewnie też mówisz że zastrzyk nie boli a potem zdziwko
  • Odpowiedz