Wpis z mikrobloga

@harold97: Sam jestem na etapie negocjacji ze starszymi, może dom dostanę pod Gdańskiem. (niestety za stary jestem na oskarka). Zastanawiam się tylko, czy jeśli zacznę wstawiać historie jak poniżam "sprytne" witaminki to większa będzie na tagach radość z tego co robię, czy ból d--y że mi się poszczęściło
  • Odpowiedz
Zastanawiam się tylko, czy jeśli zacznę wstawiać historie jak poniżam "sprytne" witaminki to większa będzie na tagach radość z tego co robię, czy ból d--y że mi się poszczęściło


@vympayer: zacznij i sprawdź
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@harold97: To tłumaczy, że jestes upośledzony społecznie, nie ogarniasz jak działa świat i role w społeczeństwie i skończysz w głębokim #przegryw , swojej mamie pokaż tego mema i sprawdź jak zareaguje na Twój mizoginizm;)
  • Odpowiedz
@harold97: z drugiej strony jestem w związku z facetem o podobnym statusie materialnym. Nie mamy niczego, zaczynaliśmy od gównoprac i życia od pierwszego do pierwszego, a teraz zarabiamy średnią krajową, ale sporo zjada czynsz. Od 1,5 roku jest ok, ale wcześniej było w uj ciężko. Zapomnij o wakacjach. Na ostatnich byliśmy 3 lata temu. Nawet rozumiem, czemu niektórzy mają parcie na związanie się z kimś starszym i bardziej majętnym.
  • Odpowiedz
@platwi: XD ja już wiem jak te role w społeczeństwie wyglądają, podczas tej wojny na ukrainie pięknie się pokazały
jak jest spokój i hossa to wszyscy jesteśmy równi kobiety mogą to samo, parytety ale tylko w polityce i zarządach, faceci to świnie i patriarchat
ale jak przychodzi problem to po staremu facet ma brać całą odpowiedzialność na swoje barki za co dostanie jeszcze o------l, że to jego obowiązek
chromolę te
  • Odpowiedz