Wpis z mikrobloga

to akurat prawda, rowerzyści to stan umysłu, wiem że rowerzystom się to nie mieści w głowie ale są taką samą grupą jak samochodziarze ¯\(ツ)/¯


@MikiGRU: wśród rowerzystów znajdziesz cały przekrój społeczeństwa, kurierzy zwykle robią to co im wychodzi najlepiej. Ale to nie ma znaczenia, bo to, że jakiś pedalarz nie umie korzystać ze ścieżki rowerowej nie usprawiedliwia kierowcy dostawczaka.

No i z rowerzystami jest jeszcze taki temat, że prawo stoi
  • Odpowiedz
jasne, problem w tym że wy nie rozumiecie drugiej strony ¯\(ツ)/¯ i to jest właśnie ta polaczkowość


@MikiGRU: Rozumiem obie strony dlatego uważam że powinno się stawać samochodem tak aby jak najmniej przeszkadzać. Tutaj gość przeszkadza pieszym/ rowerzystom zmuszając ich do wchodzenia na tory dla tramwajów.
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: Staram się być wyrozumiały, naprawdę, ale mnie osobiście denerwuje miasto, które jest dla aut i tylko dla aut. 4 dzień z rzędu straż miejska pod moją kamienicą zakłada blokady na koła, bo ludzie nie rozumieją, że jak parking się kończy, to jakiś jest tego powód (czytaj zasłaniają przejśćie dla pieszych). W drodze na siłownię muszę się przeciskać, bo ten kierowca suva zaparkował na chodniku, gdzie oczywiście mógł to zrobić,
  • Odpowiedz
może i prawo jest po twojej stronie, ale przy okazji jesteś zwykłym #!$%@?. Kup se już lornetkę, żeby na starość monitorować z okna osiedle i dzwonić na straż miejską z byle gównianego powodu.


@heheszkitroche: zwykłym #!$%@? to jest śmieć dla którego ważne jest #!$%@?ć robotę i strzelić harnasia nie patrząc na utrudnianie życia innym.
  • Odpowiedz
miął dostosować samochód do miejsca. Rozumiem, że jak będę miał przeprowadzkę to mogę stanąć w twojej bramie a ty się spóźnisz do pracy, za to ja będę miał mniej noszenia?


@Massad: Rozumiem, że jak przywiozą ci tonę gruzu to będziesz dymał z wiaderkiem 3 kilometry bo nie było wolnego miejsca parkingowego wcześniej? Ja też umiem w hiperbola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale ty masz ból dupy. Pójdź do pracy, znajdź sovie jakieś zajęcie


@Retropx: właśnie ludzie w drodze do pracy muszą się użerać z takimi baranami co blokują dojazd
  • Odpowiedz
hue hue hue, idź się pochwal kolegom na przeładunku jak to dojechałeś jakiegoś lamusa w internecie, pośmiejecie się razem


@malinq: jedyne co się może zgadzać w tym zdaniu to to, że jesteś lamusem, ale to ty napisałeś :)
  • Odpowiedz