Wpis z mikrobloga

@Klopsztanga: Staram się być wyrozumiały, naprawdę, ale mnie osobiście denerwuje miasto, które jest dla aut i tylko dla aut. 4 dzień z rzędu straż miejska pod moją kamienicą zakłada blokady na koła, bo ludzie nie rozumieją, że jak parking się kończy, to jakiś jest tego powód (czytaj zasłaniają przejśćie dla pieszych). W drodze na siłownię muszę się przeciskać, bo ten kierowca suva zaparkował na chodniku, gdzie oczywiście mógł to zrobić,
  • Odpowiedz
Polak Polakowi Polakiem. A wystarczyłoby się tylko czasem próbować postawić na czyimś miejscu i świat byłby znośniejszy


@Perkotka: 100% racji. Też uważam, że kierowcy dostawczaków powinni postawić się na miejscu rowerzystów którzy użytkują ddr, na miejscu kobiet z wózkami i niepełnosprawnych którzy potrzebują odpowiedniej przestrzeni na chodniku. Niestety, od tych półgłówków nie można oczekiwać grama empatii
  • Odpowiedz
@kaef_v2: Przejrzalem z ciekawosci twoj profil i charakteryzuje się on przede wszystkim nieziemskim bólem dupy, bo jakis kiero raczyl zaparkowac furmanke na #!$%@? max 30-45 min xD Ty wez moze idz zamieszkaj w lesie, nie dosc ze cisza i spokoj to jest tych duzych pudelek na kolkach nie ujrzysz. Pozdro
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gawol_1: mógł przyjechać wcześnie rano lub późny wieczorem gdzie samochodów nie ma dużo i zaparkować równolegle.
Jak dla niego to już za dużo, wcześniej mógł sobie postawić pachołki aby zarezerwować miejsce, wcześniej informując o tym zarządcę infrastruktury i SM. No ale to za dużo, lepiej na łatwiznę iść.
  • Odpowiedz
zeby sie odezwac to za duzo, tacy ludzie odwazni.


@Marakuja: prawo do użytkowania infrastruktury publicznej mają również ci którzy nie są odważni. Na tym właśnie polega cywilizacja ze są służby które dbają o respektowanie prawa, a nie że duży może więcej
  • Odpowiedz
@Smortoon: po przeczytaniu twojego komentarza też wszedłem na jego profil i skisłem xD na początku jeszcze chciałem mu coś odpisać na poważnie, ale teraz tylko śmiecham pod nosem, nawet samochód między blokami na osiedlu wywołał jego furię, bo jak masz remont to możesz przecież dymać 90 metrów, żeby nie trafić na portal wypiek.pl
  • Odpowiedz
70 metrów dalej są miejsca parkingowe wzdłuż ulicy. I do tego wolne.


@kaef_v2: to mógł wymyślić tylko typ który nigdy nie nosił nic cięższego niż siodełko od roweru w swojej dupie xD
Gdyby miał iść te 70 metrów raz, to jeszcze... Ale widziałeś kiedyś przeprowadzkę? Myślisz, że tak przyjemnie się 30 razy biega na górę i na dół, że jeszcze zostaje siły żeby z ciężkimi tobołami iść 70 metrów? No
  • Odpowiedz
korzystałeś kiedyś z tego? Bo ja tak i w praktyce to tylko nadaje się w warsztacie.


@Klopsztanga: sofy tym nie wniesiesz na 3 piętro, ale wystarczy, żeby przepchać większe gabaryty parędziesiąt/paręset metrów od auta do celu
  • Odpowiedz