Wpis z mikrobloga

@kaef_v2: skasuj to krretynie i nie rób z siebie głupka. Zrób chodź jedną przeprowadzkę to ci te 70 metrów dalej są wolne miejsca parkingowe wyjdą dupą razem z kręgosłupem.
  • Odpowiedz
Sugerujesz ze tutaj nie zmiesci się wózek inwalidzki albo wózek dla dzieci?


@Frygus96: sugeruję, że jak ma być zostawione 1,5m dla pieszych to #!$%@? mnie interesuje jaką kto ma szerokość wózka. Prawo jest dla wszystkich. Dla prezesów, sprzątaczek, spawaczy, programistów i półmózgów obsługujących dostawczaki. Dla wszystkich, jak tego nie rozumiesz to #!$%@? za wschodnią granicę.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec:

Powinieneś mi pogratulować za wytrwałość, bo robię to już kilka lat.


Wytrwałość w powtarzaniu bezcelowych czynności może być oznaką czegoś...

Powodzenia w bawieniu się w moderatora z elektroda.pl na wykopie!
  • Odpowiedz
Wytrwałość w powtarzaniu bezcelowych czynności może być oznaką czegoś...


@theicecold: Kształcenie innych jest twoim zdaniem bezcelowe? Grubo. W takim razie po ch...j chodziłeś do jakiejkolwiek szkoły i uczyłeś się poprawnie pisać? Przecież to jest bezcelowe. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
W takim razie po ch...j chodziłeś do jakiejkolwiek szkoły i uczyłeś się poprawnie pisać?


@StaryWedrowiec: Widać, że Tobie ta szkoła się nie przydała za bardzo skoro nie rozróżniasz kształcenia innych od kształcenia siebie. xD
  • Odpowiedz
Dodam, że powinieneś się dokształcić i poznać znaczenie "czepiać się" oraz "edukować".


@StaryWedrowiec: fajnie byłoby jeszcze, jakbyś się dowiedział, że formę wypowiedzi, jakiej używamy, należy również odpowiednio dobrać do celu i funkcji. Używanie pompatycznej składni i oficjalnych wypowiedzi na wykopie to nie jest najlepszy dowód na to, że o tym wiesz.

Kształcenie innych jest twoim zdaniem bezcelowe? Grubo. W takim razie po ch...j chodziłeś do jakiejkolwiek szkoły i uczyłeś się poprawnie
  • Odpowiedz
@malinq: ale gdzie ci #!$%@?łem ? XD ty masz chyba głowe #!$%@?ą


@Frygus96:

1. zesraj się do kogoś we wpisie Y, bo wyjaśnił Cię we wpisie X
2. zdaj sobie sprawę, z głupoty jaką zrobiłeś i wstydu jaki przyniosłeś matce i usuń komentarz
3. "ale gdzie ci #!$%@?łem ? XD ty masz chyba głowe #!$%@?ą"
  • Odpowiedz
@kaef_v2: Ostatnio miałem pomagałem wynosić meble na śmietnik, trzeba było je targać po schodach, ale z tego co widzę po logice komentujących najlepiej jakbym zablokował drogę, chodnik i wywalał meble przez okno, bo "co miałem zrobić", "jak jesteś taki mądry to dźwigaj", "to cieżkie, więc mogę" i "tylko na chwilę- wywalę, posprzątam i już dalej można jeździć" no i oczywiście, kto zwróci uwagę, ten kapuś bez empatii xD


@Rzuku "ostatnio pomogłem"
  • Odpowiedz