Wpis z mikrobloga

Nie zmieści się w przestrzeni zostawionej na chodniku


@Massad: na podstawie tego zdjęcia mogę spokjnie zakładać, ze się zmieści

czyli będzie musiała cofnąć się do poprzedniego przejścia dla pieszych, i pójść na około


@Massad: xD żartujesz czy to naprawdę Twój argument?
  • Odpowiedz
pchać sofę po chodniku xD jak się takie stwory uchowały xD


@pepies: #!$%@? sam to robiłem dzbanie. Może jakbyś nie #!$%@?ł chodników parkując tylko na chwilę swój służbowy rydwan kambodży umysłowej to nie byłoby problemu z poruszaniem się wózkiem po chodniku
  • Odpowiedz
@Massad: na podstawie tego zdjęcia mogę spokjnie zakładać, ze się zmieści


@PanHagrid: jak by nie było tego stopnia na wejściu, to może by się zmieścił. A wózek bliżniaczy (na bliźniaki) raczej nie przejdzie.

xD żartujesz czy to naprawdę Twój argument?


@PanHagrid: tak, bo według ciebie jedna osoba, w czasie za który ma płacony nie może pochodzić, ale masa osób ma latać na około. To jest twój
  • Odpowiedz
@kaef_v2: a ja uważam osoby twierdzące że można tak zaparkować nawet na chwilę za idiotów. Chodnik jest dla pieszych, jestem niepełnosprawna. Mam gdzieś że kurier jest za głupi żeby użyć wózka (spoiler - przeprowadzając się kupiłam taki - przejechanie tych 100 metrów nie jest big dealem. Nawet gdy wózek pcha osoba mająca problem z chodzeniem, zdrowy kurier do przeprowadzek tym bardziej da radę). Mam problemy z chodzeniem i miałabym realny
  • Odpowiedz
Na podstawie tego że człowiek chciał wykonać swoją pracę, próbując radzić sobie z presją czasu, wyzywasz go od "#!$%@?ów", "śmieci" i insynuujesz, że po pracy pierwsze co robi to "strzela harnasia"... Szkoda nawet się przekrzykiwać z osobą która tak ocenia innych.


@StellariaMirabilis: nie umiesz czytać co?

To poczekaj wytłuszczę Ci
  • Odpowiedz
nie wiem ile to było prawnie cm, ale normalnie masz miejsce do przejscia wiec zamknij japsko pokrako XD


@Frygus96: a jakby to była matka z dwójką dzieci albo niepełnosprawny typ pokrako?
  • Odpowiedz
Mogłeś pomóc i zabrać raz co on tam wiezie i pewnie by Ci się odechciało wstawiać takie kocopoły w internetach.


@Chodz_na_szlugensa: Ty byś pewnie jeszcze kurierowi z połykiem #!$%@?ł za to, że ludziom chodnik zastawia xd
  • Odpowiedz
XDDDDDDDDD

Spotykam cię w losowym miejscu na wykopie pół roku, a ty dalej coś tam się czepiasz jakichś losowych wykopków o internpunkcję xD co za koleś!


@theicecold: Powinieneś mi pogratulować za wytrwałość, bo robię to już kilka lat.

Jednocześnie muszę cię poinformować o tym, że to wykopki robią nadal rażące błędy i będę ich o nich
  • Odpowiedz
Mógł zarezerwować trzy miejsca


@nikita1: jak się rezerwuje miejsca parkingowe w środku miasta? bo chyba nie masz na myśli ustawienia paru pachołków który każdy może mieć legalnie w dupie?
  • Odpowiedz