Wpis z mikrobloga

@malinq: to ty #!$%@? jakieś projekcje astralne typie. wyjaśniłem cie w poscie o blokowaniu chodnika, coś sie powaliło i nie mogłem napisać jeszcze jednego komentarza więc w byle jakim wpisie odpowiedziałem ci "xd" aby sprawdzic czy dałeś mnie na czarno. usunąłem to a ty wymyślasz sobie jakieś niestworzone rzeczy, jesteś niereformowalny
  • Odpowiedz
sprawdzic czy dałeś mnie na czarno


@Frygus96: dałem Cię na czarno już po twoim pierwszym komentarzu xD nie możesz odpisywać w moich wpisach, w pozostałych dalej możesz mnie (niestety) wołać. Może twoje pół zwoja to ogarnie.
  • Odpowiedz
wyjaśniłem cie w poscie o blokowaniu chodnika, coś sie powaliło i nie mogłem napisać jeszcze jednego komentarza


@Frygus96: jakbyś mnie wyjaśnił, to nie musiałbyś pisać kolejnego komentarza xD

niesamowite ile w ludziach jest samozaparcia, żeby stawać w obronie ludzi łamiących prawo - ruska mentalność
  • Odpowiedz
@kaef_v2: wykopki raz na jakiś czas dostają jakiegoś porażenia mózgowego XD bronić wielkiego pana dostawcę, który nie może mniejszym autem podjechać na 2 razy, bo mu korona spadnie
  • Odpowiedz
JESTĘ DOSTAWCOM!! Muszem pod same drzwi się rozładować. Ludzie mogo przecież obejść auto z drugiej strony


@kaef_v2:

wykopki i tak nie zrozumieja, ze:
a) za calosc kosztow przeprowadzki zaplaci zlecajacy, i jak panowie od przeprowadzki beda musieli (bo tak pozwalaja przepisy) nosic przez 1km rzeczy, to niestety, tyle beda musieli nosic
b) ze przeprowadzka to nie jest decyzja sprzed 5 minut, tylko sprzed kilku dni, no chyba ze jest to jakas
  • Odpowiedz
@malinq kolejny kretyn dla którego zrozumieć dwa zdania.
"Już nawet nie wspomnę, że przez takie "parkowanie" ludzie będą płacić mniej za usługę przeniesienia mebli. A tym co na siłę się muszą #!$%@? życzę wnoszenia palety cementu na czwarte piętro #pdk z parkingu oddalonego o kilkaset metrów."

Albo nie ogarniasz, że do widlaka trzeba operatora, samochód który przywiezie wózek, czyli dochodzi jeden albo dwóch ludzi którym też trzeba zapłacić. No chyba, że chodziło
  • Odpowiedz
@kaef_v2: byłoby zajebiście, gdyby dało się koszty naprawy tej rozjechanej przez jego podobnych infrastruktury (chodników) przerzucić na jemniomów, co bronią tutaj tego zachowania xD ojej biedny przedsiembiorca, on w pracy to wolno jemu wszystko, a kanapa jak jest ciężka to możesz przeszkodzić dowolnej liczbie innych osób (także tym z wózkami, czy na wózkach), żeby ułatwić biednym panom od przeprowadzki
  • Odpowiedz
@Frygus96: nie no super, wciskać się tuż za otwarty dostawczak z którego #!$%@? wie czy zaraz nie oberwiesz jakimś meblem, bo akurat któryś pracownik wychodził tyłem i nie widział. A może to pan przedsiębiorca i jego pracownicy się zatroszczą o przestrzeganie przepisów, a my nie będziemy wokół nich skakać?
  • Odpowiedz
"ostatnio pomogłem" vs "robię to codziennie" widzisz różnicę?


@uriel_ck: Nie jest ona tu zupełnie istotna. Gdybym musiał to robić codziennie, to wciąż nie wywalałbym rzeczy przez okna bez odpowiednich pozwoleń- byłoby ciężko, ale na tym polega ta praca

Zresztą co tu dużo gadać, teraz modne jest bycie januszem i Grażynka i #!$%@? do się wszystkiego.

Bycie Januszem i Grażyną to właśnie pzyjomowanie zleceń, które jest ciężko wykonać legalnie i konwencyjnie, a
  • Odpowiedz
"ostatnio pomogłem" vs "robię to codziennie" widzisz różnicę?


@uriel_ck: Nikt kto jest postronny tej różnicy nie widzi, podobnie jak nie widzi jak typ jest drugi dzień w nowej pracy czy to robi od 20 lat - jeżeli uniemożliwiasz (a tym jest zajęcie większości drogi rowerowej, przez co musisz z niej zjechać, i większości chodnika, przez który musisz się przeciskać) ludziom poruszanie się, to robisz coś nie tak.

Już nawet nie wspomnę,
  • Odpowiedz