Wpis z mikrobloga

Kto mówił, że kobiety przegrywy nie istnieją? XD

Oto reakcja nowoczesnych i postępowych czytelniczek Wyborczej na artykuł o tym, że mężczyźni w Polsce chcą wiązać się z Ukrainkami XD

Myślicie, że w kimś z udanym życiem matrymonialnym może być tyle jadu i nienawiści do ludzi drugiej płci za to, że wolą kogoś innego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazlewactwa #rakcontent #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #feminizm
Pobierz s.....i - Kto mówił, że kobiety przegrywy nie istnieją? XD

Oto reakcja nowoczesnyc...
źródło: comment_1649659102EwwexktHP3O75yMa9CNV2L.jpg
  • 49
@rakastankielia: Nie kupuje tych dozwolonych widełek. Ja mam swoje wymagania i nie mam poczucia, że mi z jakiś powodów nie wolno ich mieć. Albo, że muszę wyznaczyć sobie jakieś nieprzekraczalne granice wynikające z odniesienia do samego siebie. To tylko moja sprawa, nikogo innego.
ja mam trójkąt z wykopem...


@kt13: nie ma z tym problemu, o ile się pamięta, że jak ktoś nie jest frustratem, to patrzy na to jak na ZOO, a metamorfozę w agresywną małpę zostawia innym XD
ale jeśli kobieta 150 wymaga +175 to brzmi to absurdalnie.


@rakastankielia: może tacy jej się podobają. Ja nie lubię odstających uszu, a przecież sama mogłabym takie mieć. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz, jeśli coś cię odrzuca, to cię odrzuca. Rozsądek akurat ma tu najmniejsze znaczenie