Wpis z mikrobloga

Kto mówił, że kobiety przegrywy nie istnieją? XD

Oto reakcja nowoczesnych i postępowych czytelniczek Wyborczej na artykuł o tym, że mężczyźni w Polsce chcą wiązać się z Ukrainkami XD

Myślicie, że w kimś z udanym życiem matrymonialnym może być tyle jadu i nienawiści do ludzi drugiej płci za to, że wolą kogoś innego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazlewactwa #rakcontent #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #feminizm
Pobierz s.....i - Kto mówił, że kobiety przegrywy nie istnieją? XD

Oto reakcja nowoczesnyc...
źródło: comment_1649659102EwwexktHP3O75yMa9CNV2L.jpg
  • 49
ja #!$%@? powinny zamykać tych dziennikarzy za takie artykuły xd


@chwila: a czemu? To jeden z lepiej klikalnych artykułów ostatnich dni na Wyborczej XD

Na Facebooku tylko artykuł o kolejnych "dowodach" Macierewicza na zamach w Smoleńsku ma więcej komentarzy i reakcji XD
Bo to takie gówno xd a ludzie są głupi i zaczyna się gorąco robić z Ukraińcami. Ludzie narzekają itd. Po co jeszcze kogoś podburzać dodatkowo takim gównem?


@chwila: no żeby móc takie rzeczy ograniczać, to trzebaby cenzurę zalegalizować. Zwłaszcza, że Wyborcza inteligentnie do tego podeszła i "tylko cytuje" internautów XD

A same cytaty są oczywiście starannie dobrane, żeby wywołać jak najwięcej kontrowersji i żeby ludzie się oburzali.
@skitarii nie cenzura, a zwykle myślenie by wystarczyło, żartowałam z tym zamykaniem, ale dla mnie to sama gazeta powinna być wartościowym źródłem informacji. A oni sobie wyobrażam, mają spotkanie i mówią np. 'no ja mam artykuł o facetach co chcą się żenić u Ukrainkami, jakieś randomowe komentarze zboków z facebooka to #!$%@? jedną grupę społeczną na drugą, by większy syf jeszcze byl'. Xd
A oni sobie wyobrażam, mają spotkanie i mówią np. 'no ja mam artykuł o facetach co chcą się żenić u Ukrainkami, jakieś randomowe komentarze zboków z facebooka to #!$%@? jedną grupę społeczną na drugą, by większy syf jeszcze byl'. Xd


@chwila: no tak to wygląda, bo celem są statystyki klikalności i reklam XD

A nie od dziś wiadomo, że najlepiej sprzedaje się kontrowersja. Ot wyborcza postanowiła zrobić to co typowy zarzutkiewicz
@skitarii: Nie, ona to napisała bo była w związkach w których dawała od siebie a nie dostawała nic w zamian i wyrobiła sobie opinię


@Opportunist No to w takim razie nie może winić nikogo innego, jak tylko siebie za swój wspaniały nos do mężczyzn XD
tylko że Polak na swój wzrost nie ma wpływu


@rakastankielia: No i co w związku z tym? Ja nie lubię wysokich bab i koło #!$%@? lata mi to, że nie mają na to wpływu. Każdy może mieć swoje preferencje, nawet gdy dotyczy to cech niezamienialnych.
Myślicie, że w kimś z udanym życiem matrymonialnym może być tyle jadu i nienawiści do ludzi drugiej płci za to, że wolą kogoś innego?


@skitarii: nie. Osoby z udanym życiem miłosnym totalnie mają to w dupie, bo są zajęci własnym życiem miłosnym