Wpis z mikrobloga

A jakie jest wedlug Ciebie w takim razie wiarygodne źródło? Gazeta Polska? XD


@Jaroslaw_Keller: Każde, które nie powołuje się na "anonimowych informatorów, Róże, Oksany tożsamość do wiadomości redaktora i anonimowe listy do redakcji" tylko na konkretne osoby i statystyki.
@stray_dog: nie k0rwa z jakiej racji. Ani dla kobiet ani dla mężczyzn, dla nikogo. Jak dziecko jest już na świecie chociaż było milion sposobów by temu zapobiec to ci którzy są za to odpowiedzialni powinni... No wiesz... Byc odpowiedzialni.

Po prostu jako społeczeństwo umówiliśmy się, że nie ratuje się jednych ludzi kosztem drugich. Nie można porwać człowieka z ulicy i pobrać mu krwi by kogoś uratowac. Nie można pobrać od drugiej
A jakie jest wedlug Ciebie w takim razie wiarygodne źródło? Gazeta Polska? XD


@Jaroslaw_Keller: Każde, które nie powołuje się na "anonimowych informatorów, Róże, Oksany tożsamość do wiadomości redaktora i anonimowe listy do redakcji" tylko na konkretne osoby i statystyki.

@djtartini1: No to słucham, która gazeta w Polsce jest bardziej wiarygodna niż Wyborcza? Konkretnie
@Jaroslaw_Keller: a musisz czytać gazety polskie? Nie możesz zagranicznych? Z polskich na pewno dziennik.pl i rp.pl bo przynajmniej nie mają anonimowych listów do redacji. GW ma bardzo dobre artykuły, ale kulturalne i lokalne, narracja polityczna jest zbyt ideologiczna, a WO to już w ogóle odleciały, nawet młode feministki się z nich śmieją.
@stray_dog: kobieta też nie może wymigać się od płacenia. Jak dziecko się już pojawia to chyba rozsądniej, żeby płacili biologiczni rodzice niż żebyś ty za to płacił.

Taki zapis prowadziłby do nieskończonej ilości patologii typu facet namawia kobietę na dziecko a potem wyparowuje bo zmienia zdanie. Już teraz kobieta zostaje w takiej sytuacji z niechcianym dzieckiem którego nie może ani wyskrobać ani zrzec się płacenia na nie, więc nie wiem czemu
@stray_dog: co z tego, że aborcja prawna nastąpi zanim wykształci się układ nerwowy skoro będzie obowiązywać po narodzinach? To jakby zdecydować się na aborcję w 5 tygodniu a wykonać w 5 roku.

To po prostu debilny pomysł, zamiast ojciec płacić na swoje własne dziecko ja będę płacił na cudze, no po prostu rewelacja. Wincyj socjalu.

Nie jestem za tym by ktokolwiek mógł nie płacić na swojego dzieciaka, ani kobieta ani mężczyzna.