Wpis z mikrobloga

@bukimi: kolportowanie amerykańskich problemów na polski rynek, czyli to co konserwy wytykają lewakom xd
Na Florydzie ma wejść w życie zapisek zwany przez jego przeciwników "Don't say gay", mający zakazać wzmianek o innych orientacjach (tak, JAKICHKOLWIEK WZMIANEK) do 3 klasy podstawówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bukimi: A nie wiem dokładnie, raczej jakieś jankeskie heheszki - repostowałem bo mem wydawał się zabawny ale widzę że niektórzy tutaj się odpalają jak Kaczyński na 10.04 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bozar86: tak, bo akurat Disney jest szczególnie znany z umieszczania wątków LGBT w swoich filmach, warto wspomnieć tak przełomowe dla tolerancji w kinie sceny jak półsekundowy pocałunek randomowych lesbijek w SW 9 czy jedno zdanie piątoplanowej postaci męskiej o jego mężu w Avengers 43 na wszystkie filmy z MCU
@Russel_Beagle: Ja akurat na Disneya pluję za epizody VII-IX SW. Nie są temu winne pocałunki statystek a koncertowe #!$%@? lore, dupny scenariusz i wyrzucenie do kosza Expanded Universe. Ale sranie na zakupioną franczyzę i fandom to teraz powszechne zjawisko w Hollywood