Wpis z mikrobloga

Jestem na świeżo po ograniu 1 Episodu gry LEGO Star Wars: The Skywalker Saga i muszę przyznać, że jest wysoko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Były duże oczekiwania, ale według mnie zostały w zupełności spełnione. Największym plusem jest to, że rozgrywka toczy się w ogromnym, otwartym świecie. Nie jest to typowa gra lego w której tylko chodzisz z punktu a do b. Tutaj możesz zwiedzać niezwykle rozbudowane lokalizację, prowadzić "dialogi" z npc-tami i wykonywać różnego rodzaju misje poboczne, które najprawdopodobniej zapewniają dodatkowe kilka godzin rozgrywki. Przechadzając się po chociażby samym Mos Espa miałem wrażenie, że wszystko bardziej tętni życiem niż w kultowym już Cyberpunku. Przyjemna i prosta mechanika sterowania, grafika na najwyższym możliwym poziomie, subtelne elementy humorystyczne - no ogólnie wszystko co powinna zawierać idealna gra klockowa. Uważam, że jest wysoko zawieszona poprzeczka dla wszystkich przyszłych produkcji gier Lego. Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto ograć mogę serdecznie polecić. Na pewno must be do ogrania przez fanów Gwiezdnych Wojen.

#starwars #gwiezdnewojny #gry #gownowpis #lego
Pobierz
źródło: comment_1649461409lTo0kVWuSHPG2YBZPej85K.jpg
  • 8
@helioS_mk2: Może uznasz za trochę głupie i inni też, bo to przecież gra Lego, ale kurcze. Nie podoba mi się to jak luźno poprowadzili fabułę. Zamiast rozbudować sceny z Complete Saga. To poucinali znaczną część przez co tylko znając filmy wiesz o co biega w historii. A jak już są te jakby "rozdziały" gdzie się zdobywa minikity i study by wbić True Jedi to wydaje się to strasznie krótkie. I większość