Wpis z mikrobloga

Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 100k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.
sam zarabiam te #!$%@? 4k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nei mowcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze.

Skad brac hajs na to wszystko?

#warszawa #krakow #wroclaw #hajs #pasta #pieniadze #lekarze #korpo #korposwiat
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sam zarabiam te #!$%@? 4k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nei mowcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze.


@JanRouterTrzeci: w Warszawie? Ogar w Olsztynie tyle wyciągnie w Citi, jak jest dobrym analem, albo wskoczy na szift lidera. Więc licencjat i po 2-3 latach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@JanRouterTrzeci: szwagier wybudował chałupę 400m2 10 lat temu.
Do tej pory ja wykańcza.

Kiedyś z kolegą rozmawiałem. Zadał to samo pytanie. Ja mu odpowiedziałem:widzisz tych co jeżdżą samochodami. A nie widzisz tych co jeżdżą autobusami.
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: dużo ludzi ma mieszkanie od rodziców lub opłacane przez rodziców, jakbyś miał swoje 4k na rozdysponowanie dla siebie to byś wziął w leasing furę za 80k jakieś 10letnie audi a7 #!$%@? z ratą 1600 a za resztę sie bawił. a tak to musisz 75% zarobków wydać na mieszkanie + rachunki
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci a to spadek po babci, a to sprzedany hektar ziemi na wsi itd itd. po za tym istnieje coś takiego jak polaczkowatosc, czyli załatw kredyt na drogi samochód na obojętnie jak niekorzystnych warunkach a potem jedz tynk ze ściany. Po 2 latach na allegro ogłoszenie typu odsprzedam leasing . To mniej więcej tak wygląda
  • Odpowiedz