Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #programowanie #programista15k #webdev #webdesign #aplikacje #ios #android #bojowkaandroid #bojowkaios #bojowkawindowsphone ;)

Myślę, że jest miejsce na osobną aplikację do sprawdzania na ile dany produkt jest rosyjski - na ile firma produkująca produkt działa ekonomicznie na federację rosyjską.

https://streamable.com/k816ep

Skanery na iOS i android'a spokojnie zrobię - ale potrzebuję Web'owca który ustawi coś na szybko - panel z produktami i możliwością oceny komentarza i moderacji - zapewne dostosowanie jakiegoś istniejącego systemu - ASAP.

PS: Tak. Jest aplikacja Pola - lecz dalej całą wartość będzie po stronie ludzi dostarczających dane do bazy czego Pola nie robi. Tj. nie chcę zaznaczać tylko rosyjskich produktów lecz mieć możliwość poinformowania, że Nestle dalej działa na terytorium Rosji (lub, że nie robi tyle ile mogłaby)
  • 3
@LoguS:

ale potrzebuję Web'owca który ustawi coś na szybko


IMHO to nie wesołe 2000s na kopiuj wklej PHP - potrzebujesz frontendu, backendu i bazy danych - wymieniam osobno, bo to trzy komponenty do utrzymania i hostowania gdzieś z głową

panel z produktami i możliwością oceny komentarza i moderacji - zapewne dostosowanie jakiegoś istniejącego systemu - ASAP.


to kilka dużych scenariuszy korzystania z aplikacji, łącznie z tymi nie wymienionymi wprost i mnóstwo
@LoguS: Najpierw podaj jaki masz budżet na ten projekt. Miesiąc to troche przesada (ale tylko trochę), bo da się to dużo szybciej napisać w miarę przyzwoicie (pewnie w max 3 tygodnie zrobi to jedna osoba, a przynajmniej ja bym zrobił). Oczywiście warunkiem są konkretne use casy.