Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: komixxy i demotywatory wbrew pozorom były w miarę dobrymi serwisami do momentu, w którym nie pojawił się boom na internet i fala rage face. W momencie, kiedy te pierwsze opanowała podstawówka, a te drugie januszerka, normalni ludzie się od tego odcięli.

To co wrzuciłeś to jest właśnie peak le gimbusów le postujących le gówno.

jako ciekawostkę dodam, że podobnie jest z Tibią - dzisiejsi 25+ z rozrzewieniem wspominają jak za
@aegypius: Dużo w tym prawdy. Ogólnie mam wrażenie, że w internecie trochę jak w życiu - im bardziej coś staje się popularne i powszechne, tym bardziej zaczyna tracić na jakości. Brzmi to deczko jak klasizm i pogarda dla "plebsu", ale trochę niestety tak właśnie jest.

Przykładem może być popularyzacja social mediów wraz z jednoczesnym upadkiem konwencjonalnych forów dyskusyjnych phpBB by Przemo, gdzie naprawdę można było znaleźć fachową wiedzę od ludzi specjalizujących
Brzmi to deczko jak klasizm i pogarda dla "plebsu", ale trochę niestety tak właśnie jest.


@Lolenson1888: To jest bardziej pauperyzacja internetu wynikająca z jego dostępności - nawet w czasach neostrady i napływu "dzieci neo" naturalnym filtrem jakości była cena tej usługi i cena sprzętu. Od czasu popularyzacji smartfonów i internetu, który dosłownie możesz znaleźć pod nakrętką napoju, sieć stała się zasobem powszechnym, a prekonfigurowane urządzenia dały prawo głosu ludziom, którzy w
@Vaerlin: No nie wiem, dalej to mogło śmieszyć jak się miało 12 lat. Nic z tym złego w sumie, po prostu wtedy inny humor działa. Tak samo jak miałem 10 lat, to długometrażowy South Park wydawał mi się szczytem humoru, a jak próbowałem obejrzeć jakiś czas temu ponownie... nie polecam xD
Hola hola już się tak nie rozpędzajcie, że to był cringe ot taka moda po prostu. A że niby te żaby są lepsze? Przecież za 5 lat ludzie będą się wstydzili, że to postowali
@Lolenson1888 Jak miernik krindżu się przekręci dookoła to znowu zaczyna wskazywać jakaś śmieszność xD. Tak jest w przypadku tego obrazka.

@aegypius
Tyle ode mni na ten temat:

Poranek, ósma rano nie moge spać bo musze grać

Na hunta z kolegami pohandlować UHami
Rozprawic sie z PKrami - trudny dzień tibijczyka czeka
Mama na tibie narzeka. Krzesło po lewej stronie
W razie czego tibie krzesłem obronie. Ciałem zasłonie
Piąta godzina, oczy bolą -