Wpis z mikrobloga

@fujiyama: I gdzie tam jest wyśmiewany sojusz z USA?

Z tego co widzę to tam chodzi o krytykę Dudy, a nie sojuszu z USA jako takiego, ale okładka mająca walić w Dudę faktycznie wyszła słabo, bo Duda mimo wszystko jest prezydentem Polski i można z tej okładki wyczytać służalczą rolę Polski wobec USA, a nie służalczą rolę Dudy, który postanowił zmienić pana, bo mu się zaraz kadencja kończy.

Okładka #!$%@?, ale
a to spoko, że tylko wyśmiewają prezydenta w czasie wojny przy naszej granicy. Można się rozejść


@dplus2: Mój komentarz dotyczył tego, że OP zarzucił Newsweekowi wyśmiewanie sojuszu z USA, podczas gdy nic takiego tam nie widzę. Newsweek zapędził się w krytykowaniu Dudy i zrobił okładkę, na której temat też się wyżej wypowiedziałem.

Zupełnie nie rozumiem czemu mi zawracasz dupę komentarzem, który nie bardzo ma związek z tym, o czym pisałem wyżej.
@fujiyama: Newsweek nie tyle wyśmiewa sojusz z USA co po prostu powiela rosyjską propagandę. Dokładnie to samo można przeczytać w mediach rosyjskich, że polska to kundel na smyczy USA.

W Poslce jest bardzo silna 5 kolumna, która chętnie pójdzie za rękę z Putinem, byke tylko coś ugrać na naszym politycznym bagienku. To samo było w czasie kryzysu na granicy z Białorusią. W normalnym kraju powinny się tym zająć służby, tak samo
@pekak: jasne i przypadkowo został redaktorem naczelnym prestiżowego czasopisma politycznego z kapitałem niemieckim. Kolonko to pajac robiący fimiki w komórce na miotły, porównywanie go z lisem to kuriozum. Skoro Lis jest pajacem, to może warto zastanowić się czemu pozwala mu się prowadzić taką markę?
@Ojciec_Dyktator: Kolonko przez wiele lat był dziennikarzem w czołowych mediach w Polsce.
Lis od dawna krytykuje PiS w każdym możliwym działaniu. Tak samo robi Onet. Nie ważne co zrobią i tak będą szukać powodów do krytyki, bo ich po prostu nie lubią. Nie doszukiwałbym się w tym drugiego dna. Tym bardziej, że w tym artykule nie jest napisane, że Polska jest na smyczy USA, tylko śmianie się z pacynki Dudy, a