Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@aegypius: Ja obstawiam że jest to już socket 370 i jakiś Celeron. Gdyby to był Pentium MMX to na płycie głównej byłyby jeszcze porty ISA. Brak portu AGP i rozkład elementów na płycie pozwala przypuszczać ze jest to płyta oparta na i810, że zintegrowaną grafiką, bardzo popularna w zestawach Optimusa z tego okresu. Nie zmienia to faktu że ten sprzęt nie ma żadnej wartości kolekcjonerskiej.
  • Odpowiedz
@true-true: nie śmiga. CPU za słaby, żeby większość stron wyrenderować (tzn strony się ładują, ale na taki onet parę minut poczekasz). A co do YT itd to nie ma opcji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anoysath: nie jeden teraz to kupi!

odpal jakiegoś Dark Omena albo innego starocia czasem na współczesnej maszynie...


a z drugiej strony za opis to się wpiernicz należy bo to do nauki się nadawało 10 lat temu

@Fearaneruial: Jeszcze się nie spotkałem z tym, żeby nie zadziałał dosbox albo maszyna wirtualna.
  • Odpowiedz
No ciekaw jestem jak yt śmiga na takim muzeum


@true-true: Nie działa - wygasłe certyfikaty, a jakakolwiek strona "z kłudkom" pali procesor.
Mam takiego retropeceta na P3 450MHz i google nawet się nie ładuje xD
  • Odpowiedz
@tellet: mam antyka na P3 1GHz coppermine do zadań specjalnych typu podpinanie dysków ATA, XP, daleki fork Firefoxa o nazwie New Moon (pochodna Pale Moon) ma nowsze certy i YT rusza, aczkolwiek jedynie najniższe jakości jakkolwiek są oglądalne.
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: próbuj wrzucić fixa, ustawić 16 bitowy kolor https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Warhammer:_Dark_Omen

@anoysath: mnie to rozwala że to jest jakiś s370, ale nie ma gniazda AGP przez co dla większości osób jest bezużyteczny do grania w stare gierki, już pomijając cenę. Pamiętam że bodajże w 2001r kumpel dostał pierwszego kompa, tani zestaw z marketu ale P3 900MHz to nie było byle co. I tak miał najmocniejszy procek wśród naszej paczki, ale
  • Odpowiedz