Wpis z mikrobloga

@josedra52: Co pan chcesz, idealna baza do odrestaurowania, kultowa polska marka. Wyłóż 20k + robota i będziesz miał samochód, którego śwagier będzie zazdrościł i każda dziołcha na dożynkach Twoja
  • Odpowiedz
@anoysath: nie jeden teraz to kupi!
odpal jakiegoś Dark Omena albo innego starocia czasem na współczesnej maszynie...

a z drugiej strony za opis to się wpiernicz należy bo to do nauki się nadawało 10 lat temu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Fearaneruial: szczerze, to nie spotkałem chyba żadnej gry, której nie dałbym rady odpalić na win7/10. Czasem wymagało to więcej zachodu, czasem mniej ale ostatecznie działało. Szczególnie z tymi najstarszymi nie ma problemu, bo jest dosbox (często już zintegrowany z grą jak się kupuje na jakimś gogu).

Jedyny problem czasami to proporcje ekranu ale to już wina monitora a nie samego kompa.
  • Odpowiedz
@jandiabeldrugi: a widzisz, pewnie w końcu kupię na gogu ale Dark Omen wyszedł kiedyś za darmo (iso można było ściągnąć) i kurde na różne sposoby próbowałem i zawsze, zawsze się grafika krzaczyła
tam interface jest mieszanką 3d i 2d i to się mi zawsze rozjeżdżało

ale może za wcześnie się poddałem :P
  • Odpowiedz
nie jeden teraz to kupi!


@Fearaneruial: nie w tej cenie. To jest Optimus Prestige z pakietem multimedialnym (stąd znaczek DVD na obudowie) - nie ma tam nic co by sztucznie podbijało cenę (np. VooDoo, jakieś egzotyczne karty rozszerzeń, napędy od Omegi czy nawet karta dekodująca do DVD) a na dodatek to jest Pentium MMX (P2 i P3 były na SLOT1, którego tutaj nie widać). Dodatkowo nie ma ani grafiki ani dźwięku,
  • Odpowiedz
@jandiabeldrugi: tak szczerze to ja tez nie widze sensu w natywnym w95/98/xp ale trzymam jeszcze graty. w konkretnej grze to nie ma problemu, gorzej kiedy to sa jakies plyty demo albo zwyczajnie jakies pliki luzem, jakies programy dziwne, driver zainstalowal mi sie na w10 i dzialal a jakies smieszne programiki nie XD

ale w 386/486 sensu nie widze zadnego, nie dosc ze w ch problematyczne to jeszcze zupelnie nieuzyteczne, przeciez doom
  • Odpowiedz