Wpis z mikrobloga

#perfumy

Rozmawiam sobie tak z @boa_dupczyciel o Aventusie i w sumie dochodzimy do podobnych wniosków. Wiekszośc osób, które narzekają na parametry perfum, czy to Aventusa czy Encre Noire czy innych Guerlain Homme to sknery, które psikną 3-4 razy bo im szkoda albo naczytają sie bzdur, że więcej nie można i oczekują nie wiem czego. Weź człowieku jebnij porządnie 10-15 razy i będzie gituwa. Taki Guerlain Homme L'eau Boisee, który jest uważany tutaj za słabo projektujący, jak walne go 15 razy to ludzie go ode mnie czują po 6 godzinach stojąc pół metra ode mnie.

Wiadomo, są perfumy o trwałości wody z kibla, ale większość to wasza wina że psikacie 2-3 razy
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@dr_love: trzeba sie wyzbyć mindsetu ze jak coś jest drogie to ma być mocne.

Jak ktoś szuka perfum i w wymaganiach przed kompozycją stawia parametry to popełnia od razu kardynalny błąd. To próżne podejście.

Overspray for the win. Non-vintage avika trzeba psikać co namniej 10 i jest w PYTĘ ( ͡ ͜ʖ ͡) ma się lać z szyi po same bokserki po klacie.
@dr_love: hahaha, chciałbym zobaczyć, jak ktoś wali 10 strzałów Eau de Space xDDD
w przypadku takiego B683E też więcej niż dwa strzały nie ma sensu, bo to wystarcza na cały dzień, jeśli nie dobę cieszenia się zapachem. Z jednej strony to powinno być oczywiste, że przy słabszych zapachach próbujemy overspraying, ale z drugiej strony konieczność jego stosowania przy zapachach po kilkanaście pln/ml to śmiech na sali i dymanie klienta
@dyniel: bez przesady, nikt Kourosa, Fahrenheita czy jakiegoś Amena nie musi używać tyle bo po 1 to inny typ zapachu a po drugie one sa mocne same w sobie. Ale zapachy, letnie, świeże, owocowe, morskie, to takie 10-15 strzałów to mus. No chyba, że mówimy o Beach Hucie.
@dyniel Ty narzekasz na bacze Saważa, a zapytasz normika na siłce czy pachnie i jaki bacz, to ci powie że najnowszy, a projektuje na kilometr bo #!$%@?ł 12 shotów a nie jak mirki wykopa 3
@dr_love: Overspray ponad wszystko. Ogólnie to kisnę jak czytam tutaj wpisy typu "dzisiaj lekko do pracy 2 psiki, robi robotę" xD
Boisee 10-15 strzałów normalka u mnie.
Interlude okolice 10 strzałów do roboty.
Najmniej z 5 strzałów to u mnie Bortnikoff i Areej lub jakiś Zoologist czy inny niszowy smród.

Przy dwóch strzałach to niektórym dekanty szybciej wywietrzeją niż to zużyją xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@dr_love: odwiedzał mnie kumpel z Austrii jakiś czas temu. #!$%@?ł z 15 strzałów invictusa na siebie po prysznicu. Po 30 minutach wychodziliśmy do pubu to jeszcze za uszami po 4 dorzucił. Zgarnia komplementy gęsto. Mnie fascynuje brak odruchu wymiotnego uzytkownika ale to pewnie lata praktyki i ma jakąś tam tolerke (:D)

@dyniel: a co jak skladnik jest drogi w pozyskaniu a nie ma prawa zaprojektować mocno?

Wiadomo ze olejek idk
Guerlain Homme L'eau Boisee


@dr_love: dwa psiki na rekaw kurtki 3 tygodnie temu i jak nie zakladam kurtki to go czuje nie przykladajac rekawa do nosa, siedzi dluzej niz zimniaczki na ubraniach :o
Ogolnie to podawanie liczby psikniec jest bez sensu, raz walnalem 12 psikow Eau Sauvage edt i skabo czulem na domowce a raz po 5 strzakach Dylana po 7h kolezanka pytala czy sie wyperfumowakem w pracy.
A z ciekawosci,