Wpis z mikrobloga

Kończę powoli 3 miesiąc redukcji i waga w sumie tak jakby zastopowała. Wizualnie tracę dalej tkankę tłuszczową/ wymiary się zmniejszają ale praktycznie przez cały marzec zleciało mi tylko 3kg z organizmu. Aktualnie na pomiarach pokazuję mi 10% bfu / Wymiary 183cm/ 87kg . Wizualnie sylwetka zmienia się praktycznie w oczach poleciało mi już 13 kg ale waga no stopuję... Możliwe że po 2 i pół miesiąca organizm nagle zaczął jakąś robić rekompozycję? ()

#mikrokoksy #redukcja #silownia
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radkiewiczmariusz: też tak miałem. Ogólnie mam wrażenie, że im dalej w redukcji, tym trudniej. Przy Twoim 10% bf jeśli to prawda to już mało zostało, nie wiem czy jest sens dalej redukować. Idziesz na zawody kulturystyczne? :)
@radkiewiczmariusz: tutaj nie ma na pewno 10% bf, bo wiadomo te wskazania z wag są nieprecyzyjne. Ogólnie normalne jest, że waga może się zatrzymać nawet na 2-3 tygodnie. Po tym czasie powinna polecieć znów w dół. Jeżeli po tym czasie nie leci w dół, to obniż kalorie albo zwiększ aktywność.
Ewentualnie polecę też pewien fajny, redukcyjny protip. Jak waga ostatecznie poleci, to zwiększ w tym momencie trochę kalorie i jest szansa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radkiewiczmariusz: spróbuj tak jak @bb89 pisze, ewentualnie olej to ze nie leci i poczekaj z tydzień i zobacz co się stanie, u mnie zwykle ruszało. A tak w ogóle to nie wiem jakie masz cele ale jeśli tylko forma i wygląd to bym już specjalnie nie redukował tylko posiedział na 0 lub delikatnym + i znowu redu. ale ja to się nie znam, sam kombinuję ( ͡° ͜ʖ ͡
@radkiewiczmariusz: weź nie patrz na te procenty z wagi bo bliżej masz do 20% niż do 10%, te wagi to można sobie o kant dupy rozbić. A co do pytania, jeśli poszły 3kg i sylwetka dalej się poprawia to bym na razie nie kombinował, ewentualnie dorzucił więcej ruchy, a na pewno nie ucinał kalorii jeszcze
@radkiewiczmariusz: 3kg w miesiąc to sporo byczq,przy twoim odtłuszczeniu spokojnie do wakacji zdążysz,możesz sobie odpocząć takie 2tyg na zerze kalorycznym,ale moim zdaniem póki waga leci możesz spokojnie cisnąć.