Wpis z mikrobloga

2022 rok, a nadal masa Polaków żyje mentalnie w jakimś innym uniwersum.
Tak ich d00pa boli, że część Ukraińców popiera OUN UPA czy jakiegoś Banderę i patrzą na to przez pryzmat oczywiście bycia Polakiem, bo jak wiadomo Polak jest najmądrzejszy i się na wszystkim zna najlepiej.

Ciekawe czemu kilka pajacy ukraińskich zadecydowało o mordzie na Polakach. Pewnie ruchanie ich przez wieki przez Polaków, czy finalnie w 1921 roku w Rydze, wcale się do tego nie przyczyniło ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jak już wspominałem my Polacy to jesteśmy święci, nigdy nic złego nie zrobiliśmy innym, nigdy nasi obywatele nikogo nie mordowali i jesteśmy honorowi. Jak wiadomo wśród Polaków nie było nigdy morderców ludności cywilinej. Ale idąc taką p0lacką logiką, wszyscy żołnierze wyklęci, to mordercy, bo paru idiotów z tej organizacji mordowała m.in Białorusinów.

No i bym zapomniał, dzisiejszy jakiś Sasza z batalionu Azov, czy jakiś Masza co ma flagę UPA w swoim wozie bojowym, marzy tylko o tym, aby ta wojna się skończyła, bo chce wyruszyć mordować Polaków w Przemyślu czy Zamościu jak jego idole z UPA xDDDDDDDD
#ukraina #wojna #bekazpodludzi #bekazprawakow
technojezus - 2022 rok, a nadal masa Polaków żyje mentalnie w jakimś innym uniwersum....

źródło: comment_1648929758X3rqLWMnTzw0nVRomftMHI.jpg

Pobierz
  • 105
@technojezus:

Nie ma to jak porównywać Hitlera, gościa który zdobył demokatycznie władzę w niepodległym kraju, a potem wypowiadał wojny niepodległym krajom, do ludzi i organizacji, których jedynym celem było stworzenie niepodległego państwa.


Na pewno wszystkie ofiary banderowców zrozumiały tą różnicę i pogodziły się z losem. A uczą was tam na Ukrainie w szkołach, że banderowcy mordowali również Ukraińców?
Ty naprawdę właśnie porównałeś, systemowe i zaplanowane na najwyższych szczeblach wymordowanie ludności cywilnej, w tym kobiet, dzieci (nawet niemowlaków) i starców, do tego że jakiś pijaczek się trafił w AK i kogoś tam zabił?


@CzaryMarek: Nie no taki Łupaszko z żołnierzy wyklętych, to zwyły pijaczek xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Co wy w głowie macie, to jest hit. Ty wstydu nie masz człowieku wysrywając takie rzeczy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale taki Łupaszko
No tak było, źle że Polacy najpierw im obiecywali wszystko, ci im pomogli z komuchami, a potem bez żalu oddali dla Ruskich Ukrainę. Fantastyczny ruch wizerunkowy Polski! A Potem zdziwienie, że jakieś nacjonalistyczne zjeby wykorzystały właśnie takie coś do nienawiści w kierunku Polaków w latach II WŚ.


@technojezus: Schodząc do Twojego poziomu - jakby tak dzielnie walczyli z Sowietami, jak potem mordowali matki z dziećmi to wywalczyli by sobie Ukrainę.

Zresztą
ile hrywien za wpis wpadło?


@etxeberia: zero

kolejny ojkofob usprawiedliwiający ludobójstwo własnego narodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@marcinpodlas8: jestem polskim patriotą, ale zapomniałem że dla was pisanie prawdy, która czasami jest niewygodna, to #!$%@? bycie ojkofobem xDDDDDDDDDDDD

I gdzie ja usprawiedliwiam Wołyń, jak pisałem, że tego nie popeiram. Jak masz problemy z czytaniem, to wróć do podstawówki.
Nie no taki Łupaszko z żołnierzy wyklętych, to zwyły pijaczek xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Co wy w głowie macie, to jest hit. Ty wstydu nie masz człowieku wysrywając takie rzeczy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale taki Łupaszko czy kilku innych bydlaków mordowali także bezbronne KOBIETY I DZIECI jak Uktaińcy na Wołyniu.


@technojezus: Ale serio nie łapiesz różnicy między pojedynczymi czynami dokonanymi przez jakichś żołnierzy, czy dowódców oddziałów, a ludobójstwem na masową skalę,
Na pewno wszystkie ofiary banderowców zrozumiały tą różnicę i pogodziły się z losem.


@Waffenfarbe: na pewno dzisiejsza Xenia lat 24, Sasza 36, Yana 16, Borys 28 popierają mord na Polakach w wołyniu, tak było.

A uczą was tam na Ukrainie w szkołach, że banderowcy mordowali również Ukraińców?


Jestem Polakiem i mieszkam w Polsce. Ciebie jak widać gówno nauczyli, bo ja będąc oczytanym człowiekiem, nie patrzę na wydarzenia historyczne z pozycji Polaka.
Ale serio nie łapiesz różnicy między pojedynczymi czynami dokonanymi przez jakichś żołnierzy, czy dowódców oddziałów, a ludobójstwem na masową skalę, które ideologicznie przygotowywał założyciel całej organizacji? Jakby w AK, czy NSZ od samej góry szły rozkazy o mordowaniu, to wtedy można byłoby jedno z drugim porównywać.


@Jan_K: Po pierwsze, gdzie popieram mord UPA?
Po drugie, czy uważasz, że obecni Ukraińcy popuierają UPA przez pryzmat mordowania Polaków?
Po trzecie, dlaczego stosujesz podwójne
tl;dr UPA i Bandera dla (części) Ukraińców = wyklęci dla (części) Polaków

Nasze przeciętne sebki nie brandzlują się do mordów na ludności cywilnej tylko do walki o niepodległość i analogicznie jest z przeciętnymi saszkami

zaskakuje mnie jak wiele osób taka oczywistość przerasta


@Lou_la: Jeszcze raz - w którym miejscu wyklęci jako całość mieli w swoich założeniach ludobójstwo? Bo dla UPA to była jedna z kwestii leżących u podstaw, pod to ideologię
no ciekawe kto mordował tych Polaków w Wołyniu - dzisiejsi 30-40 latkowie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MarianKolasa: tak tak i obecni 30-40 też o tym marzą, tak było! xD
Już pisałem, kończy się wojna i wpadają do polski z Azowcami i mordują Polaków jak kiedyś na wołyniu. Tak będzie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜
Po pierwsze, gdzie popieram mord UPA?


@technojezus: Gdzie napisałem, że popierasz?

Po trzecie, dlaczego stosujesz podwójne standardy i usprawiedliwasz mordy Polaków na innych narodach?

Gdzie usprawiedliwiam? Po prostu piszę, że jedno było dokonywane z niższego poziomu dowodzenia i wobec tego nie ma powodu, by potępiać całą organizację, a drugie było dokonywane zgodnie z rozkazami z samego szczytu i na podstawie ideologii przygotowanej przez założyciela.
Jeszcze raz - w którym miejscu wyklęci jako całość mieli w swoich założeniach ludobójstwo? Bo dla UPA to była jedna z kwestii leżących u podstaw, pod to ideologię przygotował m.in. Bandera.


@Jan_K: No niesamowite, że ktoś z narodu który nie miał od wieków państwowości, wpadł na taki skrajny pomysł. Nie niebywałe! Już dobrze wiemy, dzisiejsi Ukraińcy to mordercy, bo kiedyś był Wołyń. Tak samo jak współcześni Niemcy to naziole, bo wojna
No niesamowite, że ktoś z narodu który nie miał od wieków państwowości, wpadł na taki skrajny pomysł. Nie niebywałe! Już dobrze wiemy, dzisiejsi Ukraińcy to mordercy, bo kiedyś był Wołyń. Tak samo jak współcześni Niemcy to naziole, bo wojna i Hitler XDDDDDDDDDDDDDDDDD


@technojezus: Ej, ale mógłbyś rozmawiać, zamiast tworzyć jakieś absurdalne chochoły. W jaki sposób wyszło Ci z tego, że mówię iż należy edukować Ukraińców o UPA, że "dzisiejsi Ukraińcy to