Wpis z mikrobloga

2022 rok, a nadal masa Polaków żyje mentalnie w jakimś innym uniwersum.
Tak ich d00pa boli, że część Ukraińców popiera OUN UPA czy jakiegoś Banderę i patrzą na to przez pryzmat oczywiście bycia Polakiem, bo jak wiadomo Polak jest najmądrzejszy i się na wszystkim zna najlepiej.

Ciekawe czemu kilka pajacy ukraińskich zadecydowało o mordzie na Polakach. Pewnie ruchanie ich przez wieki przez Polaków, czy finalnie w 1921 roku w Rydze, wcale się do tego nie przyczyniło ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jak już wspominałem my Polacy to jesteśmy święci, nigdy nic złego nie zrobiliśmy innym, nigdy nasi obywatele nikogo nie mordowali i jesteśmy honorowi. Jak wiadomo wśród Polaków nie było nigdy morderców ludności cywilinej. Ale idąc taką p0lacką logiką, wszyscy żołnierze wyklęci, to mordercy, bo paru idiotów z tej organizacji mordowała m.in Białorusinów.

No i bym zapomniał, dzisiejszy jakiś Sasza z batalionu Azov, czy jakiś Masza co ma flagę UPA w swoim wozie bojowym, marzy tylko o tym, aby ta wojna się skończyła, bo chce wyruszyć mordować Polaków w Przemyślu czy Zamościu jak jego idole z UPA xDDDDDDDD
#ukraina #wojna #bekazpodludzi #bekazprawakow
Pobierz technojezus - 2022 rok, a nadal masa Polaków żyje mentalnie w jakimś innym uniwersum....
źródło: comment_1648929758X3rqLWMnTzw0nVRomftMHI.jpg
  • 105
Już dobrze wiemy, dzisiejsi Ukraińcy to mordercy, bo kiedyś był Wołyń. Tak samo jak współcześni Niemcy to naziole, bo wojna i Hitler XDDDDDDDDDDDDDDDDD


@technojezus: Spójrz tylko jak podchodzą do tematu Niemcy - odcięli się od Hitlera, przeprosili za jego czyny, potępili takie zachowania. Ukraińcy nie odcięli się od UPA, nie przeprosili za czyny członków tej organizacji, nie potępili ich zachowań. Czujesz różnicę?

Pewnie ruchanie ich przez wieki przez Polaków, czy finalnie
@technojezus
Ja wszystko to rozumiem co piszesz. Tez jestem za tym ze historie nalezy pamietac a nie zyc nia teraz (gdy w naszym interesie jest silna i wolns Ukraina odzielajaca nas od moskali). Jednak prawda jest taka ze UPA zabijala Polakow w bardzo brutalny sposob i tego im nigdy nie zapomnimy. Ponadto Ukraincy dobrze zapamietali Bandere jako patriote ale o fakcie ze z jego inicjatywy Ukraincy bestialsko mordowali Polakow pamietac nie chca
@technojezus: Nie odpowiedziałeś na pytanie. Podałem Ci konkretny przykład i dwa razy prosiłem, żebyś do niego się odniósł.

Miło byłoby, gdybyś się odniósł też np. do tych moich słów:

Z jakiej pozycji mamy to oceniać? Z ukraińskiej? Dlaczego niby ona jest lepsza od polskiej? Z neutralnej? No to jeszcze raz napiszę - ludobójstwo UPA wyszło, walka o niepodległość nie. Jeśli spojrzysz na to neutralnie to pewnie dalej wyjdzie, że ludobójstwo przyćmiewa